8274 Köveskál, Fő út 9/a

Szállások Köveskál városában
Wellness csomagok Köveskál városában

Kővirág Étterem Köveskál vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Esős időben érkeztünk, de a hely hangulata feledtette velünk a kinti borongós időjárást. Az ételek finomak voltak, a személyzet kedves, mindent rendben találtunk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusi hosszú hétvége. Napsütés. Festői környezet a Káli medencében. Minden adott egy jó vacsorához. Foglalás, nagyon kevés szabad asztal, de némi egyeztetés után van időpont és asztal. Gondoltam ez csak jó lehet ha ennyien szeretnének itt vacsorázni. A pincérek kedvesek, de jól láthatóan fáradtak és kicsit szétszórtak érkezésünkkor.

sm33 TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Többnyire csak foglalás alapján fogadnak vendégeket, vagy a beesőket akkor ültetik le, ha biztosítottnak látják a megfelelő kiszolgálást. A fogadtatás profi és kedélyes. A személyzet minden tagja nagyon kedves és hozzáértő. Az italválaszték a borok tekintetében bőséges és kiválóan összeállított, a többi elég gyenge.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azért voltunk kíváncsiak erre az étteremre, mert több helyen be sorolták a legjobbak közé. Teljesen igazságtalanul. A mindegy hová ülünk le után, "ide pont nem lehet". De az asztalon nem volt foglalt tábla. A kacsamájhoz nem hoztak kenyeret, miután kértünk, "Ez hiba" megjegyzéssel elment a hölgy . Utána nem sokkal kaptunk kenyeret, de szóltak, hogy ne nyúljunk még hozzá, mert tűz forró.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Káli medence Magyarország egyik gyöngyszeme, amikor csak tehetjük, elmegyünk ide, akár a Balatonnál nyaralunk, akár Sárváron, de önálló utat is megér. Köveskál pedig a régió gasztro-központjává kezd alakulni, szerintem nincs Magyarországon még egy ilyen kis falu, ahol ennyi jó étterem van. Ezek közül is kiemelkedik szerintem a Kővirág.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Szeptember végi hétközap este barátokkal együtt tértünk be az étterembe, ami meglepetésre nyitva volt, sőt vendégekkel tele. A felszolgáló pincér egyéni stílusa (majd akkor jövök ha én akarok)ugyan majdnem elriasztott minket, de az ételek kiváló minősége végül kárpótolt ezért a kellemetlenségért is. Külön kiemelendő, hogy jó ár-érték arányban pohárral lehetett kapni sok Balaton-Felvidéki bort.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Barátokkal látogattunk el az étterembe, hiszen már rengeteg jót olvastunk róla. Igaz, az utóbbi időben többször csalódtam a sajtó által fantasztikusnak híresztelt konyhákban - meggyőződésem, hogy a személyes kapcsolatok többet nyomnak a bírálat mérlegén, mint a valós teljesítmény. Ebben az esetben azonban nem így volt.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Tavasszal jártunk barátaimmal az étteremben, de annyira megtetszett a hely, hogy másnapra is oda foglaltattunk asztalt. Csak észak-balatoni borokat találunk a borlapon, ami azért is remek, mert így a helyi termelőket támogatják, a helyi turizmusra építik marketingjüket. Őszintén, nem így kellene a legtöbb étteremnek?

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Csupa jót olvastam az étteremről. A közelben nyaralunk, kipróbáljuk! Előszezon, hétköznap, egy család ücsörög a barátságos kert fedett részén. Nyomtatott étlap nincs, ellenben gyerekkorom fekete iskolatáblája a falon, rajta krétával a napi ajánlat. Praktikus, hisz naponta más és más a kínálat. Mindenféle húsétel fellelhető, de általában egyfajta formában, van vegetariánus választék is.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
A Kővirág étteremben hasznos az előzetes asztalfoglalás! :) Csak a szerencsének köszönhettük, hogy volt egy két személyes szabad asztaluk. DE utólag is hálát adunk az égnek, hogy volt. . . Minden egyes alkalommal, amikor eszünkbe jut az a csodás zöldborsó krémleves azzal a márványsajttal. Maradandó pozitív élmény, amit nem hogy nehéz, de lehetetlen lesz felülmúlni.

Legnépszerűbb csomagok Köveskálon és környékén
Szabó Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.09.30.
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.01.11. - 2020.12.31.
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.10.31.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2021.05.01.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 37.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.01.04.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes Tófürdő belépővel, Garai pí víz fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.19.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, masszázs kuponnal, Wi-fi elérhetőséggel, parkolással
2020.06.01. - 2020.08.31.
Bohém Birtok
Zamárdi
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
2019.05.02. - 2020.12.30.

Szállodák Köveskál környékén
Hotel Vital Köveskál
Hotel Panoráma Balatongyörök Köveskál
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval