8274 Köveskál, Fő út 9/a

Szállások Köveskál városában
Wellness csomagok Köveskál városában

Kővirág Étterem Köveskál vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Esős időben érkeztünk, de a hely hangulata feledtette velünk a kinti borongós időjárást. Az ételek finomak voltak, a személyzet kedves, mindent rendben találtunk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusi hosszú hétvége. Napsütés. Festői környezet a Káli medencében. Minden adott egy jó vacsorához. Foglalás, nagyon kevés szabad asztal, de némi egyeztetés után van időpont és asztal. Gondoltam ez csak jó lehet ha ennyien szeretnének itt vacsorázni. A pincérek kedvesek, de jól láthatóan fáradtak és kicsit szétszórtak érkezésünkkor.

sm33 TOP étteremértékelő
sm33 TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Többnyire csak foglalás alapján fogadnak vendégeket, vagy a beesőket akkor ültetik le, ha biztosítottnak látják a megfelelő kiszolgálást. A fogadtatás profi és kedélyes. A személyzet minden tagja nagyon kedves és hozzáértő. Az italválaszték a borok tekintetében bőséges és kiválóan összeállított, a többi elég gyenge.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Azért voltunk kíváncsiak erre az étteremre, mert több helyen be sorolták a legjobbak közé. Teljesen igazságtalanul. A mindegy hová ülünk le után, "ide pont nem lehet". De az asztalon nem volt foglalt tábla. A kacsamájhoz nem hoztak kenyeret, miután kértünk, "Ez hiba" megjegyzéssel elment a hölgy . Utána nem sokkal kaptunk kenyeret, de szóltak, hogy ne nyúljunk még hozzá, mert tűz forró.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Káli medence Magyarország egyik gyöngyszeme, amikor csak tehetjük, elmegyünk ide, akár a Balatonnál nyaralunk, akár Sárváron, de önálló utat is megér. Köveskál pedig a régió gasztro-központjává kezd alakulni, szerintem nincs Magyarországon még egy ilyen kis falu, ahol ennyi jó étterem van. Ezek közül is kiemelkedik szerintem a Kővirág.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Szeptember végi hétközap este barátokkal együtt tértünk be az étterembe, ami meglepetésre nyitva volt, sőt vendégekkel tele. A felszolgáló pincér egyéni stílusa (majd akkor jövök ha én akarok)ugyan majdnem elriasztott minket, de az ételek kiváló minősége végül kárpótolt ezért a kellemetlenségért is. Külön kiemelendő, hogy jó ár-érték arányban pohárral lehetett kapni sok Balaton-Felvidéki bort.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Barátokkal látogattunk el az étterembe, hiszen már rengeteg jót olvastunk róla. Igaz, az utóbbi időben többször csalódtam a sajtó által fantasztikusnak híresztelt konyhákban - meggyőződésem, hogy a személyes kapcsolatok többet nyomnak a bírálat mérlegén, mint a valós teljesítmény. Ebben az esetben azonban nem így volt.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Tavasszal jártunk barátaimmal az étteremben, de annyira megtetszett a hely, hogy másnapra is oda foglaltattunk asztalt. Csak észak-balatoni borokat találunk a borlapon, ami azért is remek, mert így a helyi termelőket támogatják, a helyi turizmusra építik marketingjüket. Őszintén, nem így kellene a legtöbb étteremnek?

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Csupa jót olvastam az étteremről. A közelben nyaralunk, kipróbáljuk! Előszezon, hétköznap, egy család ücsörög a barátságos kert fedett részén. Nyomtatott étlap nincs, ellenben gyerekkorom fekete iskolatáblája a falon, rajta krétával a napi ajánlat. Praktikus, hisz naponta más és más a kínálat. Mindenféle húsétel fellelhető, de általában egyfajta formában, van vegetariánus választék is.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
A Kővirág étteremben hasznos az előzetes asztalfoglalás! :) Csak a szerencsének köszönhettük, hogy volt egy két személyes szabad asztaluk. DE utólag is hálát adunk az égnek, hogy volt. . . Minden egyes alkalommal, amikor eszünkbe jut az a csodás zöldborsó krémleves azzal a márványsajttal. Maradandó pozitív élmény, amit nem hogy nehéz, de lehetetlen lesz felülmúlni.

Legnépszerűbb csomagok Köveskálon és környékén
Sante Hévíz
8 nap/7 éjszaka 8.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, éttermi kedvezménnyel, parkolással
2021.03.01. - 2021.10.31.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 11.250,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.22.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobaszéf használattal, finn szauna használattal, parkolással
2021.06.19. - 2021.08.31.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 10.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék fagylalttal, wellness használattal, konditerem használattal, díjtalan kerékpárhasználattal, parkolással, Wifi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.31.
My Lake Hotel
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.991 - 11.758,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.05.21. - 2021.09.30.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 8.775 - 24.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.04.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 37.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2022.01.01.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 15.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.29.

Szállodák Köveskál környékén
Hotel Vital Köveskál
Holiday Hotel Csopak Köveskál
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Kővirág Étterem KöveskálX