Dunapark Kávéház Budapest

2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Dunapark Kávéház Budapest vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Egész nyáron minden fagylaltot árusító helyen ingyenes volt a sima tölcsér a babának ,mivel ők még nem esznek fagyit . De ma 50ft/db , még plusz undorító kiszolgálás.
Legközelebb veszünk szemben.
Kiváló 2020. szeptember 2.barátokkal járt itt
Amikor hírül vettem, hogy a Dunapark kávéházat az Alabárdos csapata vette át, s Mogyorósi Gábor főz, egyből a célpontlistám élére került a hely. Voltam már egyszer ott vagy fél évtizede, nem volt rossz, de átütő sem, tisztes négy pontra taksálnám az akkori teljesítményt.
Dunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étlap/itallapDunapark Kávéház Budapest - Étlap/itallapDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/ital
2019. május 14.gyerekekkel járt itt
A múlt héten a Szent István parkból, a játszótérről estünk be ide a kisebbik lányommal, kényszerből, mivel a parkban lévő mellékhelyiség zárva volt, de olyan kedvesen, készségesen fogadtak, mintha hetente itt költenénk el a kosztpénzt. Még pénztárca sem volt nálam, nem cukrászdába készültünk.
Dunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső kép
2055
2019. május 5.a párjával járt itt
Ma úgy volt, hogy a 100 éves házak bemutatójának keretében a Pozsonyi útra kószáltunk és fejest ugrottunk a Bauhausba. Pozsonyi út 38. Egy legendás épület. Sokan ugyanerre gondolhattak, mert délután három felé zsúfolásig megtelt a környék, a hideg meg az eső ellenére, mindenki bele akart kóstolni a stílusba egy kicsit.
Dunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - EgyébDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Belső
Kiváló 2018. június 29.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, egy idősebb ismerősömmel kávézni szoktunk. A hely nagyon impozáns, kellemes, hangulatos. A tisztaság elsőrendű. A kávé nagyon finom, és kellemes meglepetés a kis desszert csoki vagy teasütemény mellé. Illetve: a pohár víz. Én egyszer crosisantot is ettem, az nagyon finom és friss volt.
Kiváló 2017. november 5.egyedül járt itt
Kislányom hónapokkal ezelőtt, még egy nyári fagyizás alkalmával meglátott itt a pultban egy Halloween díszítésű tortát, és mondta, hogy olyat kér majd a névnapjára. A névnap elérkezett, november eleje, éppen egybeesik Halloween időszakával, de amúgy rendelésre bármikor elkészítik ezt a tortát is. Én kb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
2017. július 11.családjával járt itt
Nagyon szeretem ezt a kávézót,hangulatos,jó helyen van, jó kiülni nyáron. A sütemények általában nagyon finomak, nemrég viszont a kókuszgolyó kritikán aluli volt. . . A krémesüket imádom ! A pincérek kedvesek, tavaly kicsit faragatlan csapatba futottunk bele, idén helyreállt a rend, jól tette a vezetőség,hogy lecserélte a modortalanokat.
Kiváló 2017. június 22.családjával járt itt
Budapest egyik legjobb helye! Bárki bármit is mond! ! ! ! Kitűnő környezet, ízletes ételek. A kiszolgálás néha lassabb de érthető mert mindíg rengetegen vannak szinte és az látszik, hogy mindenki teszi a dolgát és az igyekeztük példaértékű! Eddig soha nem okozott csalódást pedig 4 éve járunk ide havonta többször! Sütemények pedig magukért beszélnek! ! !
Szörnyű 2017. április 30.családjával járt itt
Sajnos nagyon rossz tapasztalatunk van ezzel az étteremmel. A napokban voltunk vacsorázni itt. Az előételre fél órát vártunk, majd a főételre EGY óra hosszat! ! ! ! ! ! És csak félig volt az étterem alsó szintje
Fent pedig senki nem ült. A vadashoz egyáltalan nem volt semmilyen szósz vagy öntet. Csak főtt-sült húsnyesedék és krumpli.
Kiváló 2016. szeptember 5.barátokkal járt itt
Általában a reggelimet fogyasztom el ezen a kellemes helyen, néha a saját társaságommal, néha pedig egymagam. A pincérek igencsak segítőkészek tudnak lenni, főleg az egyik alacsony szőke hajú, kék szemű tanuló kislány, aki mindig mosolyogva jön oda az asztalunkhoz, ezzel jól elindítva a délelőtti órákat, főként ha a hétfőkről van szó.