gyula 61

gyula 61 adatlapja

Regisztráció2013.05.07
Utoljára itt2019.10.26

Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A nejemmel nov. 11-töl 13-ig voltunk a Damona Hotel vendégei nagyon jól éreztük magunkat,mindehol tisztaság, kedves a perszonál,reggeltöl estig müködtek a szaunák,medencék az ételek jok mi más kell egy vendégnek mi Szlovákiábol voltunk tehát ajállom mindenkinek aki teheti vegyen részt egy ilyen kikapcsolodáson. üdv.
2018. július 28.a párjával járt itt
szolgaltatas a panzioban olyan atlagos etelek turhetoek elegnek tunnek a szobakon nincs wifi amit a mai korszaknak megfelelonek hianyoltam,de viszont az Igal-i termalfurdo az nagyon jol elhelyezett, megtalalhato minden bel es kulso bazenok sajat hofoku vizzel ellatva a maszorok nagyon jol ellatjak a rajuk szorulo vendegeket. vegeredmenyben jol ereztuk magunkat.
2019. október 26.a párjával járt itt
minden rendben nagyon jol éreztuk magunkat legkozelebb is szeretnenk eljonni es hosszab idot eltolteni itt szobák jok es tisztak ételek kitunok izletesek hianyossag nincs restauracio napkozben nem tudtunk meginni egy uditot sem remelem legkozelebb megyunk ez is rendben lesz. meglatogattuk a farmot is ahonnan van az etkezde fobb alapanyagai koszonet.