Termál Panzió Igal

hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor csapnivaló szakácsuk volt,ellenben most csak dicsérni lehet. Nem csupán az igazán bő választék, hanem a különösen ízletes és omlós húsételek miatt. Pedig sok fogást megkóstolni sem tudtunk, annyiféle volt. A reggelinél értékeltem a gyümölcsöt, amúgy átlagos volt a választék.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
5 év után ismét ellátogattunk ebbe a szállodába, ami már panzió lett. A felújítás nagyon jót tett, mert igényes szép szálláshely lett. Sajnos a saját medencéjük még nem készült el,de a masszázs és a szauna müködőtt. Az ételek minősége osztályon felüli volt. WIFI is volt. A meglepetés méz ajándék jól esett a sok kedvezmény mellett.
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 14-25-ig voltam a kedves szomszédommal gyógyüdülésen, megismételve a tavalyi üdülést. Azonban nagyon megkeserítette egy dolog a napjainkat. Nevezetesen:a szállás ami a fürdő üzemelésében álló VENDÉGHÁZ: Nem volt tudomásunk, hogy a domboldal majdnem legmagasabb pontján meredeken lehet csak feljutni. Idős beteg emberek vagyunk, betegségekkel és mozgásszervi problémákkal élünk.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
szolgaltatas a panzioban olyan atlagos etelek turhetoek elegnek tunnek a szobakon nincs wifi amit a mai korszaknak megfelelonek hianyoltam,de viszont az Igal-i termalfurdo az nagyon jol elhelyezett, megtalalhato minden bel es kulso bazenok sajat hofoku vizzel ellatva a maszorok nagyon jol ellatjak a rajuk szorulo vendegeket. vegeredmenyben jol ereztuk magunkat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Az ár érték arány jó . Az étkezés mennyisége és minősége kiváló . A személyzet és a kiszolgálás remek . A termálfürdő közelsége is megfelelő . Sajnos a szálloda megtalálása a GPS alapján sem volt egyszerű , de egy kis érdeklődés után megtaláltuk . A Termálfürdő nagyon szépen lett felújítva , a medencék tiszták , higiénikusak és a masszőrök remekül végzik a dolgukat .

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő ár-érték arány,a kiszolgálás,személyzet,az étkezés mennyisége és minősége is kiválónak minősíthető a feleségem és jómagam szerint is.Sajnos a Hotel megközelítése -ha nem saját gk.-val megyünk- vonattal ill.volánbusszal elég siralmas.A termálfürdő nagyon szép,kényelmes,modern és nagyon jó a vize

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor jártunk Igalon, mert egyike a legjobb fürdőknek. A felújítás óta még inkább. Nagyon kellemes a halpedikür. már ezért érdemes eljönni ide.A szálló svédasztalos reggelije kiváló.
Egyetlen hiányossága a rossz tömegközlekedés. Napi egyszeri buszjárat, kora délutáni visszaúttal. Ez ebben a melegben kimondottan hátrány.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
2 éjszakát töltöttünk az igali Thermál Hotel (Panzió? )vendégeként férjemmel. Az ár-érték arány nagyon korrekt. Családias vendéglátás. Tényleg figyelnek a vendégekre. Nagyon jók a szakácsok. Minden étel finom volt és bőséges. A fürdő 2-3 percre van. Sajnos nekem túl melegek a medencék, de nyáron - amikor van úszó medence, csúszda és hét ágról süt a nap, visszajövünk.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igal a gyógyfürdők között igazán kellemes kikapcsolódási hely. A medencék szépek, az árak elfogadhatóak. Mi hétköznap voltunk,
így nem voltak sokan, csak hozzánk hasonlóan nyugdíjasok és németek. A panzió annak ellenére, hogy kicsik a szobák, kényelmes és tiszta. A választék megfelelő volt.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igal egy felfedezetlen gyöngyszem. Isteni fürdő, remek szolgáltatások, bár látszik, hogy többet gondolnak magukról, mint a helyi érték. Fogjuk a felkapottságra. Ugyanez vonatkozik a panzióra. Egy lyukat szobának neveznek. A személyzetről nem lehet tudni, hogy ki-ki. Az éttermi kiszolgálás és választék katasztrófális.

Thermal Panzió Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.12.22.
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Platán
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 7.648,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.06.15.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 30.844,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.06.17.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.812 - 40.337,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 20.591,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 13.800,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 5.200 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 25.925,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Igal környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 7 éj)
Napi árak (1 éjtől)

IgalX