Termál Panzió Igal

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
5 év után ismét ellátogattunk ebbe a szállodába, ami már panzió lett. A felújítás nagyon jót tett, mert igényes szép szálláshely lett. Sajnos a saját medencéjük még nem készült el,de a masszázs és a szauna müködőtt. Az ételek minősége osztályon felüli volt. WIFI is volt. A meglepetés méz ajándék jól esett a sok kedvezmény mellett.
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 14-25-ig voltam a kedves szomszédommal gyógyüdülésen, megismételve a tavalyi üdülést. Azonban nagyon megkeserítette egy dolog a napjainkat. Nevezetesen:a szállás ami a fürdő üzemelésében álló VENDÉGHÁZ: Nem volt tudomásunk, hogy a domboldal majdnem legmagasabb pontján meredeken lehet csak feljutni. Idős beteg emberek vagyunk, betegségekkel és mozgásszervi problémákkal élünk.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
szolgaltatas a panzioban olyan atlagos etelek turhetoek elegnek tunnek a szobakon nincs wifi amit a mai korszaknak megfelelonek hianyoltam,de viszont az Igal-i termalfurdo az nagyon jol elhelyezett, megtalalhato minden bel es kulso bazenok sajat hofoku vizzel ellatva a maszorok nagyon jol ellatjak a rajuk szorulo vendegeket. vegeredmenyben jol ereztuk magunkat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Az ár érték arány jó . Az étkezés mennyisége és minősége kiváló . A személyzet és a kiszolgálás remek . A termálfürdő közelsége is megfelelő . Sajnos a szálloda megtalálása a GPS alapján sem volt egyszerű , de egy kis érdeklődés után megtaláltuk . A Termálfürdő nagyon szépen lett felújítva , a medencék tiszták , higiénikusak és a masszőrök remekül végzik a dolgukat .

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő ár-érték arány,a kiszolgálás,személyzet,az étkezés mennyisége és minősége is kiválónak minősíthető a feleségem és jómagam szerint is.Sajnos a Hotel megközelítése -ha nem saját gk.-val megyünk- vonattal ill.volánbusszal elég siralmas.A termálfürdő nagyon szép,kényelmes,modern és nagyon jó a vize

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor jártunk Igalon, mert egyike a legjobb fürdőknek. A felújítás óta még inkább. Nagyon kellemes a halpedikür. már ezért érdemes eljönni ide.A szálló svédasztalos reggelije kiváló.
Egyetlen hiányossága a rossz tömegközlekedés. Napi egyszeri buszjárat, kora délutáni visszaúttal. Ez ebben a melegben kimondottan hátrány.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
2 éjszakát töltöttünk az igali Thermál Hotel (Panzió? )vendégeként férjemmel. Az ár-érték arány nagyon korrekt. Családias vendéglátás. Tényleg figyelnek a vendégekre. Nagyon jók a szakácsok. Minden étel finom volt és bőséges. A fürdő 2-3 percre van. Sajnos nekem túl melegek a medencék, de nyáron - amikor van úszó medence, csúszda és hét ágról süt a nap, visszajövünk.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igal a gyógyfürdők között igazán kellemes kikapcsolódási hely. A medencék szépek, az árak elfogadhatóak. Mi hétköznap voltunk,
így nem voltak sokan, csak hozzánk hasonlóan nyugdíjasok és németek. A panzió annak ellenére, hogy kicsik a szobák, kényelmes és tiszta. A választék megfelelő volt.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igal egy felfedezetlen gyöngyszem. Isteni fürdő, remek szolgáltatások, bár látszik, hogy többet gondolnak magukról, mint a helyi érték. Fogjuk a felkapottságra. Ugyanez vonatkozik a panzióra. Egy lyukat szobának neveznek. A személyzetről nem lehet tudni, hogy ki-ki. Az éttermi kiszolgálás és választék katasztrófális.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Igal az egyik legjobb gyógyfürdő, de ha nincs autód csak egy autőbusz járat van reggel és délután egy vissza. Ezért két éjszakára igénybevettük a panziót. Lényegében a szállóról nincs sok mondanivaló, mert a fürdő a lényege. Kellemes a jakuzzijuk, amiben gyógyviz volt. A felujitott fürdő nagyon klassz,az illőolajos masszázs és a halpedikür is nagyon frissítően hatott.

Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 5.891 - 6.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2020.12.12. - 2019.12.12.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szoba bekészítéssel, pezsgővel, kedvezményes masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 33.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
2 nap/1 éjszaka 9.025,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.28-ig
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Diana Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Igal környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

IgalX