Termál Panzió Igal

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor csapnivaló szakácsuk volt,ellenben most csak dicsérni lehet. Nem csupán az igazán bő választék, hanem a különösen ízletes és omlós húsételek miatt. Pedig sok fogást megkóstolni sem tudtunk, annyiféle volt. A reggelinél értékeltem a gyümölcsöt, amúgy átlagos volt a választék.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
5 év után ismét ellátogattunk ebbe a szállodába, ami már panzió lett. A felújítás nagyon jót tett, mert igényes szép szálláshely lett. Sajnos a saját medencéjük még nem készült el,de a masszázs és a szauna müködőtt. Az ételek minősége osztályon felüli volt. WIFI is volt. A meglepetés méz ajándék jól esett a sok kedvezmény mellett.
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 14-25-ig voltam a kedves szomszédommal gyógyüdülésen, megismételve a tavalyi üdülést. Azonban nagyon megkeserítette egy dolog a napjainkat. Nevezetesen:a szállás ami a fürdő üzemelésében álló VENDÉGHÁZ: Nem volt tudomásunk, hogy a domboldal majdnem legmagasabb pontján meredeken lehet csak feljutni. Idős beteg emberek vagyunk, betegségekkel és mozgásszervi problémákkal élünk.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
szolgaltatas a panzioban olyan atlagos etelek turhetoek elegnek tunnek a szobakon nincs wifi amit a mai korszaknak megfelelonek hianyoltam,de viszont az Igal-i termalfurdo az nagyon jol elhelyezett, megtalalhato minden bel es kulso bazenok sajat hofoku vizzel ellatva a maszorok nagyon jol ellatjak a rajuk szorulo vendegeket. vegeredmenyben jol ereztuk magunkat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Az ár érték arány jó . Az étkezés mennyisége és minősége kiváló . A személyzet és a kiszolgálás remek . A termálfürdő közelsége is megfelelő . Sajnos a szálloda megtalálása a GPS alapján sem volt egyszerű , de egy kis érdeklődés után megtaláltuk . A Termálfürdő nagyon szépen lett felújítva , a medencék tiszták , higiénikusak és a masszőrök remekül végzik a dolgukat .

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő ár-érték arány,a kiszolgálás,személyzet,az étkezés mennyisége és minősége is kiválónak minősíthető a feleségem és jómagam szerint is.Sajnos a Hotel megközelítése -ha nem saját gk.-val megyünk- vonattal ill.volánbusszal elég siralmas.A termálfürdő nagyon szép,kényelmes,modern és nagyon jó a vize

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor jártunk Igalon, mert egyike a legjobb fürdőknek. A felújítás óta még inkább. Nagyon kellemes a halpedikür. már ezért érdemes eljönni ide.A szálló svédasztalos reggelije kiváló.
Egyetlen hiányossága a rossz tömegközlekedés. Napi egyszeri buszjárat, kora délutáni visszaúttal. Ez ebben a melegben kimondottan hátrány.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
2 éjszakát töltöttünk az igali Thermál Hotel (Panzió? )vendégeként férjemmel. Az ár-érték arány nagyon korrekt. Családias vendéglátás. Tényleg figyelnek a vendégekre. Nagyon jók a szakácsok. Minden étel finom volt és bőséges. A fürdő 2-3 percre van. Sajnos nekem túl melegek a medencék, de nyáron - amikor van úszó medence, csúszda és hét ágról süt a nap, visszajövünk.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igal a gyógyfürdők között igazán kellemes kikapcsolódási hely. A medencék szépek, az árak elfogadhatóak. Mi hétköznap voltunk,
így nem voltak sokan, csak hozzánk hasonlóan nyugdíjasok és németek. A panzió annak ellenére, hogy kicsik a szobák, kényelmes és tiszta. A választék megfelelő volt.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igal egy felfedezetlen gyöngyszem. Isteni fürdő, remek szolgáltatások, bár látszik, hogy többet gondolnak magukról, mint a helyi érték. Fogjuk a felkapottságra. Ugyanez vonatkozik a panzióra. Egy lyukat szobának neveznek. A személyzetről nem lehet tudni, hogy ki-ki. Az éttermi kiszolgálás és választék katasztrófális.

Thermal Panzió Igal
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 13.455,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.16. - 2020.12.31.
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.403 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.30.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 17.668 - 36.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.117 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 19.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, városnéző kisvonat jeggyel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.06-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, húsvéti meglepetéssel, borkóstolóval, kerékpár használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.14-ig

Szállodák Igal környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

IgalX