Termál Panzió Igal

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Termál Panzió Igal vélemények

Kiváló 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett a környezet és a szobák is, jó parkolási lehetőség van közvetlenül a panzió előtt. Udvarias, segítőkész személyzet, finom és bőséges svédasztalos reggeli és vacsora. A termálfürdő közelében van, csak pár perc séta. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk, csak ajánlani tudom.
2023. június 15.a párjával járt itt
Nincs klíma, tehát nyáron szerintem elviselhetetlen a meleg, így is az egyik szobánkat sütötte nap és szinte nem lehetett megmaradni, /nappal 22-23 fok volt kinnt is/ olyan meleg volt, a szobák nagyon kicsik! Szerencsére a másik szobába kaptunk - kérés nélkül! - fregolit, ahol tudtunk szárítani, egyébként nem lett volna hol.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2020. február 26.barátokkal járt itt
Sok évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor csapnivaló szakácsuk volt,ellenben most csak dicsérni lehet. Nem csupán az igazán bő választék, hanem a különösen ízletes és omlós húsételek miatt. Pedig sok fogást megkóstolni sem tudtunk, annyiféle volt. A reggelinél értékeltem a gyümölcsöt, amúgy átlagos volt a választék.
Termál Panzió Igal - SzobákTermál Panzió Igal - Környék
Kiváló 2019. november 16.családjával járt itt
5 év után ismét ellátogattunk ebbe a szállodába, ami már panzió lett.
A felújítás nagyon jót tett, mert igényes szép szálláshely lett. Sajnos a saját medencéjük még nem készült el,de a masszázs és a szauna müködőtt. Az ételek minősége osztályon felüli volt. WIFI is volt. A meglepetés méz ajándék jól esett a sok kedvezmény mellett. A fürdő kissé drága lett, de fürdőjegyet is kaptunk.
Termál Panzió Igal - Külső képTermál Panzió Igal - EgyébTermál Panzió Igal - EgyébTermál Panzió Igal - VendéglátásTermál Panzió Igal - Vendéglátás
2018. július 28.a párjával járt itt
szolgaltatas a panzioban olyan atlagos etelek turhetoek elegnek tunnek a szobakon nincs wifi amit a mai korszaknak megfelelonek hianyoltam,de viszont az Igal-i termalfurdo az nagyon jol elhelyezett, megtalalhato minden bel es kulso bazenok sajat hofoku vizzel ellatva a maszorok nagyon jol ellatjak a rajuk szorulo vendegeket. vegeredmenyben jol ereztuk magunkat.
2018. július 23.a párjával járt itt
Az ár érték arány jó . Az étkezés mennyisége és minősége kiváló . A személyzet és a kiszolgálás remek . A termálfürdő közelsége is megfelelő . Sajnos a szálloda megtalálása a GPS alapján sem volt egyszerű , de egy kis érdeklődés után megtaláltuk . A Termálfürdő nagyon szépen lett felújítva , a medencék tiszták , higiénikusak és a masszőrök remekül végzik a dolgukat . Remélem hamarosan újra visszatérünk . Mindenkinek ajánlani tudnám .
Termál Panzió Igal - Medence/kertTermál Panzió Igal - KörnyékTermál Panzió Igal - Medence/kert
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Kitűnő ár-érték arány,a kiszolgálás,személyzet,az étkezés mennyisége és minősége is kiválónak minősíthető a feleségem és jómagam szerint is.Sajnos a Hotel megközelítése -ha nem saját gk.-val megyünk- vonattal ill.volánbusszal elég siralmas.A termálfürdő nagyon szép,kényelmes,modern és nagyon jó a vize
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Már sokadszor jártunk Igalon, mert egyike a legjobb fürdőknek. A felújítás óta még inkább. Nagyon kellemes a halpedikür. már ezért érdemes eljönni ide. A szálló svédasztalos reggelije kiváló.
Egyetlen hiányossága a rossz tömegközlekedés. Napi egyszeri buszjárat, kora délutáni visszaúttal. Ez ebben a melegben kimondottan hátrány.
2016. október 26.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk az igali Thermál Hotel (Panzió? )vendégeként férjemmel. Az ár-érték arány nagyon korrekt. Családias vendéglátás. Tényleg figyelnek a vendégekre. Nagyon jók a szakácsok. Minden étel finom volt és bőséges. A fürdő 2-3 percre van. Sajnos nekem túl melegek a medencék, de nyáron - amikor van úszó medence, csúszda és hét ágról süt a nap, visszajövünk.
2016. június 13.barátokkal járt itt
Igal a gyógyfürdők között igazán kellemes kikapcsolódási hely. A medencék szépek, az árak elfogadhatóak. Mi hétköznap voltunk,
így nem voltak sokan, csak hozzánk hasonlóan nyugdíjasok és németek. A panzió annak ellenére, hogy kicsik a szobák, kényelmes és tiszta. A választék megfelelő volt.