Hajni33

Hajni33 adatlapja

Regisztráció2014.05.25
Utoljára itt2014.12.03

Szörnyű 2014. május 25.barátokkal járt itt
Ilyen rossz helyen még nem jártam. Miniatűr lift. Az étel ehetetlen szinte és ezért 2500ftot elmernek kérni. A rizs olyan száraz kemény volt hogy senki nem ette meg. Mert olyan volt mintha a zacskóból szórták volna a tányérra. Ebéd elég szegényes volt egy gyerek nem lakna jól azzal az 1dl levessel.
Gyenge 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
Én a családommal jártam itt és nagy csalódás volt. elég kicsi az adag a többi éttereméhez képest,pedig nem vagyunk nagyétkűek,egy gyerek nem lakik jól vele nemhogy egy felnött. Mikor voltunk két asztalnál voltak és 5 pincér ha jól emlékszem. még ketten ettünk az asztalnál és a pincér elkezdte elhordani a többiek tányérjait a fejünk felett.
2014. május 25.gyerekekkel járt itt
Segítőkész gyors pincérek finom ételek.ajánlom mindenkinek.voltunk már itt tavaly is és tudtuk mire számíthatunk és nem is csalódtunk.ha valahol sokan vannak az elég jó jel szerintem.nagy a választék is mindenki talál magának valót.nem kellett sokat várnunk se ez jó dolog mikor az ember 2 éves gyerekkel van.