Hallgatag

Ár-érték figyelő  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2015.10.11
Utoljára itt2022.02.18

Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
Párommal voltam egy három nap-két éjszakás csomagot igénybe véve a szállodában. Az épület nagyon tetszett, különösen belül! Jó a színek összeválogatása, a bútorok, festmények és egyéb berendezések harmonizálnak egymással,
látszik hogy igyekeztek egységes keretbe foglalni az egészet! Ez egyaránt igaz a közös terekre, és a szobákra is!
Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
2015. október 11.a párjával járt itt
Feleségemmel voltunk 2 éjszaka/3 napos kiruccanáson a szállodában ősszel. Csak jót tudok mondani általánosságban, persze volt ami jobban, volt ami kevésbé tetszett. Először is a személyzet hozzáállása nagyon szimpatikus volt! Udvariasak, segítőkészek, kedvesek voltak, le a kalappal! A szálloda elhelyezkedése ideális-bizonyos szempontból.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen pozitív értékelését. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba.

Üdvözlettel:
2015. október 14., , SunGarden Wellness & Konferencia Hotel