Harangozó Gyula

Harangozó Gyula adatlapja

Nyugdíjas műszaki vagyok. Mindenbe szeretem, és keresem a jót és a szépet.
Család párti vagyok!Imádom a vízet, a vízes környezetet, a természetet. Csodálom az ember alkotóerejét, alkotásait, a tökéleteségre törekvését.Utálom a felelőtlenséget, az emberek félrevezetését és a bizonytalanságot. Hiszem a Mindenhatót. Megvetem a mindnek feletti pénzéhséget, és a zsarnokságot!
Igy utazok:
Fiatal koromban vonattal, sátorral, bográccsal. Később kocsival, sátorrral, családdal. Mégkésőbb utazási irodával- busszal és unokákkal. Mostanába utazási irodával - busszal, kettecsként és bottal. Jövöre még nem tudom...
Így jártam be Europát Moszkvától Londonig, Nordkapp-tól Sziciliáig. Kedvenc helyem Erdély és Olaszország. Magyarországon szeretnék eljutni még Göcsejbe és Őrvidékre. Kedvenc helyem: Tiszafüred és Hévíz.
Így járok étterembe:
Ha megéheztem. Feleségem Istenien főz nagyrészt saját alapanyagból.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2017.06.11

Kiváló 2014. április 6.a párjával járt itt
Tetszett:
Szoba, hotel rendbe volt
Étkezés: az ételek finomak,a déli leves+főzelék jó ötlet. Tea délután jó, de programm függő. Korai vacsora időpont (17 órától) a napi bioritmusunkba jól illeszkedett (az orvosok is ezt ajánlják). A személyzet kedves, figyelmes és közvetlen volt. Tetszettek a falakon a festmények.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Tény, hogy a szálloda az elöző században épült, a kor stilusjegyeit hordozza. Ettől még nem rosszabb a ma épült szállodáknál. Söt szolgáltatásai a begyakorlott személyzet jóvoltából rendkivül magas szinvonalúak. Rendet, tisztaságot, segítőkészséget tapasztaltunk. Naponta 3-szori étkezés nagyon megfelelő, változatos és finom volt.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Többször látogattunk el ebbe a szállodába. Kitünő kikapcsolódásd és pihenést nyújt. A környezet megunhatatlan, mindig igér valami újat. A szállodának van egy patinás része és egy újépítésű, modern része. Mind kettő kényelmes, tiszta. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A szobák komfortosak és kényelmesek.