Fantasy Hotel Zalakaros

Fantasy Hotel Zalakaros
Fantasy Hotel ZalakarosFantasy Hotel Zalakaros
Fantasy Hotel ZalakarosFantasy Hotel Zalakaros

Fantasy Hotel Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Fantasy a híres nyugat-magyarországi fürdőhely, Zalakaros közepén, a Gránit Gyógyfürdőtől kőhajításnyira várja vendégeit. Kényelmes szobáiban és hatalmas, zöld, parkosított kertjében kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatják a kikapcsolódást, szórakozást.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Fantasy Hotel Zalakaros vélemények

Szörnyű 2016. február 15. járt itt
2015. márc. 5-én kuponos oldalon keresztül befizettem a Fantasy Hotel által hirdetett üdülésre. Több levelezés,majd ilyen olyan kifogásos válasz, hogy még mindig nem tudjuk igénybe venni az üdülésünket, most 2016-ban már egyáltalán semmilyen formában nem elérhetőek. Kérdezem: Aki tud válaszoljon,hova lehet fordulni, hogy visszakapjam a pénzemet?
Szörnyű 2015. november 20. járt itt
CSALÁS! Még tavasszal vásároltam a tescoutazás. hu oldalon és átutaltam a pénzt az Olivita Étterem nevére(erre kérték),de csak decemberre terveztük a felhasználást. Ami nem sikerül mivel nem érhetőek el. Nálunk csak most derült ki,mivel csak most akartam foglalni. Szörnyű, hogy az ember tehetetlen, mert több az utánjárással a veszteség mintha hagyjuk veszni az egészet.
Szörnyű 2015. november 18.barátokkal járt itt
Mindenki vigyázzon. Egy nagy csalás az egész. Május 15-17. között foglaltunk szállást. Indulás előtti napon jött egy e-mail, hogy sajnálják, de nem tudnak fogadni bennünket. Nekünk is felajánlották, hogy amint újra kinyitnak, az év végéig felhasználhatjuk a kupont +2 éjszakával megtoldva.
Szörnyű 2015. október 8. járt itt
Csalás! ! ! ! Az egész nagy átverés. Májusban befizettem az üdülésre a befizettet összeget és ki derült hogy a hotel 2015 01 óta nem kapott semmi engedélyt a nyilvántartásban sem szerepelt a polgármesteri hivatalnál tehát működéshez nem volt engedélye. A tulajdonosokra fogják hogy birtokvédelmi eljárás folyik köztük pereskednek.
Szörnyű 2015. szeptember 28. járt itt
Vigyázzanak az egész valószínűleg egy megtervezett csalás. Az egész üdülési díjat előre kérték, majd a szállodai tulajokat hibáztatva visszautasították az üdültetésünket. Kértem, hogy a befizetett pénzt utalják vissza, válaszra sem méltattak. Egy Szlovák nő neve alatt fut az egész "vállalkozás". Egyébként augusztusban utaztunk volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
2015. szept 09-11-ig foglaltunk itt szállást, ahová annak rendje-módja szerint el is utaztunk az utalvánnyal és a Hotel által küldött visszaigazolással. (320km-t autóztunk potyára! ! )

Odaérve már gyanus volt, hogy a kapu zárva és egy nyíl jelezte a megközelitési módot.
Szörnyű 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Sajnos mi is befürödtünk! A Holiday7 ajánlatából választottunk. 2db kupon 60000 Ft. Nem voltunk körültekintőek,ezért június 25. -én elutaltuk az egész összeget. Később gyanús lett a dolog, egy kicsit utánajártunk. A szálloda akkor már működési engedéllyel sem rendelkezett! A szállás árát ennek ellenére pofátlanul elkérték.
Népszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2015. július 6. járt itt
Keressetek ra a Hotel Termal Liget Zalakaros-ra es ra fogtok jonni hogy ez az atveres mar ket eve zavartalanul mukodik, uszott a mi penzunk is sajnos!
En nem vettem eszre az e-mailt , 600 km-rol utaztunk oda ket kisgyerekkel es egy elhagyatott szallodat lalatunk.
ez a halogatas volt a metodusuk mas hotelek eseten is,csak mindig valtozik a ceg es a hotel neve en nem tudom meddig lehet igy buntetlenul atverni az embereket!
Szörnyű 2015. június 24. járt itt
Nekünk sem sikerült megismerni a hotelt. 2015. május elejére foglaltunk szobát,az előleget el is utaltuk. Utazás előtt két nappal küldtek egy e-mailt (amit teljesen véletlenül olvastunk el az indulás előtti délután), hogy technikai okok miatt nem tudnak fogadni. Ekkor még visszautalták volna az előleget, de felajánlották azt is, hogy bármikor beválthatjuk az év végéig.
Szörnyű 2015. június 3.a párjával járt itt
sajnos semmi jó,igaz nem is voltunk. febr.ban lefoglaltuk,befizettük és utazás előtt 2 nappal lemondták. máj.19.-én mentünk volna,azóta csak hitegetnek.igy nem ajánlom senkinek.nem tudok mit irni többet,mivel nem voltunk,bár nagyon vártuk,hisz nyugdíjasok vagyunk és egyelőre oda a pénzünk.