hjh666

hjh666 adatlapja

Regisztráció2016.07.25
Utoljára itt2019.02.05

Átlagos 2016. július 25. járt itt
Két alkalommal látogattunk el ide. Első vacsoránk alkalmával egy nagyon kedves, barátságos pincérnő szolgált ki minket (sötét hosszú hajú, vékony), igyekezett, gyors volt, minden kérdésünkre válaszolt. Következő alkalommal baráti társasággal tértünk be. Ekkor egy másik hölgy szolgált ki minket.
Átlagos 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Szinte minden nyáron a Mátrába utazunk a családdal, így minden évben itt fogyasztjuk el az ebédünket. Reménykedem, hogy a hely egyre jobb lesz, de mindig ér valami hatás, ami miatt nem lehet kifogástalannak mondani, most igazán csalódtam. Felszolgáló fiatalember kedves, választék megfelelő, ár-érték arány elfogadható. DE!
Kiváló 2017. október 18.családjával járt itt
Uticélként egy jakabszállási vendéglőt jelöltünk meg, de mivel a sor délben a bejárattól 5 méterre állt, továbbmentünk Tőserdő irányába. Kecskemétet elhagyva az útról lettünk figyelmesek egy vendéglőre, párom a következő lehetőségnél már vissza is fordult, hát nézzük meg. Kedves pincérek fogadtak már a bejáratnál.