No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő
No.1 Kávézó & Étterem ParádfürdőNo.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő
No.1 Kávézó & Étterem ParádfürdőNo.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő bemutatkozása

No. 1 Étterem és Vendégház Parádfürdőn franciaágyas és családi szobákkal várja a Mátra szerelmeseit. Éttermünkben 40-80 főig a'la carte vagy panziós ellátás igényelhető. Csoportoknak kedvezményes árajánlatokat készítünk.
SZÉP Kártya, bankkártya és Erzsébet utalvány elfogadóhely.

Boróka Panzió Parádfürdő - Napi árak reggelivel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2020. október 27.családjával járt itt
Mivel Parádfürdőn szálltunk meg 2 éjszakára, az ebédelési lehetőséget ide ajánlották a panzióban. Nem csalódtunk, a kiszolgálás gyors volt, a személyzet szívélyes. Az egyik nap hidegebb volt, a fatüzelésű kályhába hamar duruzsolt a tűz, jól esett a meleg. Finom és friss volt a mátrai borzaska,ami tájjellegű étel. Olyan nagy adagot kaptunk, hogy a vacsoránk is megoldódott.
2019. október 25.barátokkal járt itt
Parádfürdőre szoktunk járni kezelésre. Első alkalommal csak kávézni tértünk be ide. Aztán ott is vacsoráztunk. Az idén elhívtunk egy kis baráti társaságot a No. 1-be. Ahányan voltunk annyifélét ettünk. Mindenkinek ízlett a saját vacsorája. Az ételek nagy adagok! Ízletesek, házi jellegűek. Ár-érték arányban kiváló a hely.
Átlagos 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Szinte minden nyáron a Mátrába utazunk a családdal, így minden évben itt fogyasztjuk el az ebédünket. Reménykedem, hogy a hely egyre jobb lesz, de mindig ér valami hatás, ami miatt nem lehet kifogástalannak mondani, most igazán csalódtam. Felszolgáló fiatalember kedves, választék megfelelő, ár-érték arány elfogadható. DE!
Kiváló 2018. június 28.a párjával járt itt
Nagyon kedves, gyors kiszolgálás. Finom ételek,- a reggelinket és a vacsoránkat is itt fogyasztottuk 2 napon keresztül- még finobb kávé.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 22.a párjával járt itt
Nándor napi ebédünket itt költöttük el. Jó választás sikerült, hiszen a 20 fokos verőfényes őszi nap is velünk volt. Így kint a teraszon fogyasztottuk el finom ebédünket. Udvarias kiszolgáló hölgy szívesen segített a helyi dolgok megismerésében is. A megrendelt ebédet elég gyorsan hozta. Nem is maradtunk éhen és nagyon ízletes volt. Ajánljuk másoknak is.
No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő - Étel/italNo.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő - Étel/ital
Átlagos 2016. július 25. járt itt
Két alkalommal látogattunk el ide. Első vacsoránk alkalmával egy nagyon kedves, barátságos pincérnő szolgált ki minket (sötét hosszú hajú, vékony), igyekezett, gyors volt, minden kérdésünkre válaszolt. Következő alkalommal baráti társasággal tértünk be. Ekkor egy másik hölgy szolgált ki minket.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk Parádfürdőn, és találtuk meg a bizony szezon előtti lehangoló képet nyújtó fürdővároskában ezt a kis éttermet, ahogy kedves, gyors kiszolgálásban volt részünk.
Az étterem hangulata kicsit retró, de ez nem volt hátrány.
Az ételek finomak, az árak megfizethetőek.
Jó szívvel tudom ajánlani bárkinek, aki erre jár!
2016. március 27.gyerekekkel járt itt
Csak véletlenül tértünk be ebédelni ebbe az étterembe, de nem bántuk meg. Kicsit szezon előtti volt a hangulat, bár azt mondták óriási a pörgés ! ? Rövid tanakodás után tájjellegű ételeket rendeltünk. A palócos ételek - mind a levesek mind a főételek tekintetében - ízletesek és bőségesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. február 29.a párjával járt itt
A környéken túráztunk párommal. Eléggé sokat gyalogoltunk és mivel a közelben volt szállásunk, ahol félpanziónk volt így egy könnyű ebédre szerettünk volna betérni valahová Parádfürdőn. Az autónkat egy nagy parkolóban tettük még le a délelőtt folyamán a lovarda mellett. Akkor kinéztük a vele szemben lévő bódésort ahol mindenfajta gyors-kaját árultak.
Kiváló 2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Kis családommal nyaraltunk 4 napot Parádfürdőn és mindennap ebbe a remek étterembe jártunk ebédelni. Az ételek nagyon-nagyon finomak, nekem speciel a bakonyi szelet galuskával tettszett a legjobban, azt 2x is ettem, de amit ettünk-ittunk ott az kivétel nélkül mind nagyon finom volt! A hely igazán hangulatos kívül-belül.
No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő a térképen
3240 ParádfürdőKossuth u. 364.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar