No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő
3240 Parádfürdő, Kossuth u. 364.

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő a térképen

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő értékelése:

2. helyezett az 5 parádfürdői étterem közül
127. helyezett Észak Magyarországon - 847 étterem közül

csárda, étterem, fagyizó, gyorsétterem, kávézó - kávéház, presszó, söröző, bisztró, bár, ételbár, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
étterem - max. 40 fő
terasz - max. 40 fő
Visa
Borsodi Világos

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő bemutatkozása

No.1 Étterem és Vendégház Parádfürdőn franciaágyas és családi szobákkal várja a Mátra szerelmeseit. Éttermünkben 40-80 főig a'la carte vagy panziós ellátás igényelhető. Csoportoknak kedvezményes árajánlatokat készítünk.
SZÉP Kártya, bankkártya és ... Tovább >>
SZÉP Kártya, bankkártya és Erzsébet utalvány elfogadóhely.
Félpanzió 1900 Ft/fő/nap, menü 1200 Ft/fő/nap.
Szállás 1-22 főig 3000 Ft/fő/éj.

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő képei

No.1 Kávézó & Étterem Parádfürdő vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel Parádfürdőn szálltunk meg 2 éjszakára, az ebédelési lehetőséget ide ajánlották a panzióban. Nem csalódtunk, a kiszolgálás gyors volt, a személyzet szívélyes. Az egyik nap hidegebb volt, a fatüzelésű kályhába hamar duruzsolt a tűz, jól esett a meleg. Finom és friss volt a mátrai borzaska,ami tájjellegű étel. Olyan nagy adagot kaptunk, hogy a vacsoránk is megoldódott.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Parádfürdőre szoktunk járni kezelésre. Első alkalommal csak kávézni tértünk be ide. Aztán ott is vacsoráztunk. Az idén elhívtunk egy kis baráti társaságot a No. 1-be. Ahányan voltunk annyifélét ettünk. Mindenkinek ízlett a saját vacsorája. Az ételek nagy adagok! Ízletesek, házi jellegűek. Ár-érték arányban kiváló a hely.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte minden nyáron a Mátrába utazunk a családdal, így minden évben itt fogyasztjuk el az ebédünket. Reménykedem, hogy a hely egyre jobb lesz, de mindig ér valami hatás, ami miatt nem lehet kifogástalannak mondani, most igazán csalódtam. Felszolgáló fiatalember kedves, választék megfelelő, ár-érték arány elfogadható. DE! A cigánypecsenyére vastagon foghagymakrém került.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Nagyon kedves, gyors kiszolgálás. Finom ételek,- a reggelinket és a vacsoránkat is itt fogyasztottuk 2 napon keresztül- még finobb kávé.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Nándor napi ebédünket itt költöttük el. Jó választás sikerült, hiszen a 20 fokos verőfényes őszi nap is velünk volt. Így kint a teraszon fogyasztottuk el finom ebédünket. Udvarias kiszolgáló hölgy szívesen segített a helyi dolgok megismerésében is. A megrendelt ebédet elég gyorsan hozta. Nem is maradtunk éhen és nagyon ízletes volt. Ajánljuk másoknak is.

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két alkalommal látogattunk el ide. Első vacsoránk alkalmával egy nagyon kedves, barátságos pincérnő szolgált ki minket (sötét hosszú hajú, vékony), igyekezett, gyors volt, minden kérdésünkre válaszolt. Következő alkalommal baráti társasággal tértünk be. Ekkor egy másik hölgy szolgált ki minket. Arra is sokat vártunk, hogy egyáltalán étlapot kapjunk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel jártunk Parádfürdőn, és találtuk meg a bizony szezon előtti lehangoló képet nyújtó fürdővároskában ezt a kis éttermet, ahogy kedves, gyors kiszolgálásban volt részünk.
Az étterem hangulata kicsit retró, de ez nem volt hátrány.
Az ételek finomak, az árak megfizethetőek.
Jó szívvel tudom ajánlani bárkinek, aki erre jár!

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak véletlenül tértünk be ebédelni ebbe az étterembe, de nem bántuk meg. Kicsit szezon előtti volt a hangulat, bár azt mondták óriási a pörgés ! ? Rövid tanakodás után tájjellegű ételeket rendeltünk. A palócos ételek - mind a levesek mind a főételek tekintetében - ízletesek és bőségesek voltak. Az árak átlagosnak mondhatók, a kiszolgálás gyors és udvarias volt.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
A környéken túráztunk párommal. Eléggé sokat gyalogoltunk és mivel a közelben volt szállásunk, ahol félpanziónk volt így egy könnyű ebédre szerettünk volna betérni valahová Parádfürdőn. Az autónkat egy nagy parkolóban tettük még le a délelőtt folyamán a lovarda mellett. Akkor kinéztük a vele szemben lévő bódésort ahol mindenfajta gyors-kaját árultak.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kis családommal nyaraltunk 4 napot Parádfürdőn és mindennap ebbe a remek étterembe jártunk ebédelni. Az ételek nagyon-nagyon finomak, nekem speciel a bakonyi szelet galuskával tettszett a legjobban, azt 2x is ettem, de amit ettünk-ittunk ott az kivétel nélkül mind nagyon finom volt! A hely igazán hangulatos kívül-belül. A kiszolgálás és az adagok korrektek voltak.

Legnépszerűbb csomagok Parádfürdőn és környékén
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 26.064,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.06. - 2021.12.22.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 23.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.10.28. - 2021.12.29.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 24.028 - 42.919,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.05.31.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 26.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.05. - 2023.04.17.
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.06.10.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.148 - 29.164,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2021.03.11. - 2021.12.23.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg használattal,
2021.07.01. - 2021.08.31.
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 9.540 - 15.570,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2021.12.29.

Szállodák Parádfürdőn és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Parádfürdő
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

No.1 Kávézó & Étterem ParádfürdőX