Véndió Étterem Baja
6500 Baja, Petőfi-sziget 1.

Véndió Étterem Baja a térképen

magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Pilsner Urquell

Véndió Étterem Baja bemutatkozása

A 2014-ben nem csak a külsőjében újult meg a Véndió Étterem, hanem a bérlőjétől való visszavétel után a tulajdonos üzemeltetésébe is került.
Az étterem belső 70 férőhelyét, tavasztól őszig 120 fős kerthelyiség egészíti ki. Baja tradicionális vendéglátó egységében a legmodernebb konyhánk, friss alapanyagokból készíti házias ételeinket, elérhető áron. Egyedi környezetünk egyaránt alkalmas családok vendégül látására és céges rendezvények lebonyolítására.

Véndió Étterem Baja képei

Véndió Étterem Baja vélemények

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
At étterem a Sugó partján a Petőfi szigeten található. Idén kétszer is betértem ide. Egyszer sem csalódtam. Az ételek ízletesek,a kiszolgálás figyelmes . A hal ételeik is jók. ( rántott süllő ) . A leveseket forrón tálalják . A kerthelyiség nagy és hangulatos. Ami egy kis negatívum hogy nem tartozik az olcsó helyek közé ( italok köretek) de az utolsó fillérig megéri mert jót és böségeset lehet itt enni.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
„A stewardess az utashoz: - Üdítőt? Utas: - Miből lehet választani? Stewardess: - Igen vagy nem. ”
Star Wars vagy Startrek? Marvel vagy DC? Coca vagy Pepsi? Ha már két dolog között lehet dönteni, mindkettőnek lesznek támogatói és ellenzői. (Na meg persze a középen vállukat vonogatók, hogy nekik mindegy. )
Szegedi vagy bajai az igazi halászlé?

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Teljesen véletlenül tértünk be ide, mivel nem jártunk még erre eddig, azt gondoltuk a halászcsárdánál vagyunk, mivel az volt a fő cél. Szerencsére! Hangulatos hely, foglalásunk nem volt, de lett helyünk. Minket kiszolgáló fiatal pincér rendkívül barátságos, segítőkész volt. A hely zsúfolásig tele, ami gondolom jó cégér :).

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban már ajánlották ezt az éttermet mások is és nekünk is megtetszett a szép környezet. Csodálatos helyen van az étterem. Belépve mintha családtagként kezeltek volna bennünket azonnal fogadtak és szabad helyet keresve asztalt ajánlottak. (megjegyzem nem sok szabad hely volt). A választott ételek ízlésesen voltak tálalva és nagyon finomak voltak.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Petőfi szigeten kirándultunk 2017. 10. 08. -án. Ez egy egész szépnek mondható talán utolsó őszi vasárnap volt mikor kint lehet lenni a szabadban. Gondoltuk a kirándulás lezárása ként a szigetről kifelé haladva, pótoljuk az elégetett kalóriákat. Az étterem kintről mindig csábított évek óta, nem nézett ki rosszul sosem.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy áprilisi napon betértünk az étterembe, egy kis "halas" napra. A környezet nagyon szép és tiszta volt. A személyzet kedves volt, de kissé rutintalan Választottunk,vártuk,hogy egy finomat együnk. Az ételek mennyiségével nem volt gond bőséges volt. Ami a minőségét illeti ott voltak gondok. A harcsapaprikás számomra inkább paradicsomos volt,mint hagymás.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
2016. 10. 31-én a "végelgyengülés" határán találtunk a Véndió Étteremre. Kétszemélyes bőségtállal vetettük magunkat a kulináris élvezetekbe. Kifogott rajtunk :) Hatalmas adagok. Minden amit találtunk, nagyon ízletes. Gyors, udvarias kiszolgálás. Tisztaság. Figyelmes személyzet. Nincs, amibe bele tudnék kötni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
A hely csodálatos,víz partján,csendes helyen helyezkedik el a felújított étterem. A belső terek szépek tiszták és esztétikus megjelenést tükröz! Az ételekre elég sokat vártunk,de nagyon finom volt a frissen sült. Halászlé az elfogadható. Az árak megfelelő az adaghoz mérten. Jártam már jobb helyen is de azért érdemes betérni,persze ha nagyon éhes vagy akkor a várakozási azt időt kalkuláld be

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26.
Egy teljes hétvégét töltöttünk Baján és minden nap ide tértünk be. Profi kiszolgálásban volt részünk.Az ételek finomak és ízletesek voltak.Megkóstoltuk az országtortát is ami nagyon finom volt.Az étterem csodás helyen van, szuper panoráma.Aki szereti a kézműves söröket annak feltétlen ajánlom!Köszönjük a vendéglátást és visszatérünk jövőre is!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
2016. augusztus 16-án ebédeltünk itt. A bajai vegyes halászlét tésztával jobbnak reméltem, közepesnek ítélem. A pljeskavica majonézes burgonyával minősíthetetlen: az 5 mm vastagságú hús cipőtalpnak sem lenne jó! Ezt a fogást nem ajánlom senkinek! Értékelésem lehet, hogy túl rövid, de megfelel a valóságnak. A kiszolgálással egyébként messzemenően meg voltunk elégedve!

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.06.17.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2020.12.20.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.126 - 31.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.12.22.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3

Véndió Étterem BajaX