7695 Mecseknádasd, 6-os főút 167-es kilométer-szelvénye

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Úton Orfűre egy meleg levesre tértünk be. Régen már jártunk itt. A hely még mindig jó. Vidám, mosolygós és vicces kedvű személyzet. Kérdeztük, mit ajánl. Ragu levest javasolt, tényleg nagyon finom volt. Többet nem akartunk enni, mert a szállásunkon volt ebéd. De az itt kapott hatalmas adag már a vacsorát is megelőlegezte.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Egy,a környéken tett kirándulás alkalmából látogattunk el a csárdába, az" itt jártam. hu" ajánlásai alapján. A csárda kialakítása,berendezése az első pillanatban nagyon megtetszett. A hőség miatt a klimatizált belső térben foglaltunk helyet. A pincérek hangos köszöntéssel fogadtak bennünket,és azonnal rendelhettük az italokat.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Kissé aggódva léptünk az étterembe, mert 1 buszt láttunk parkolni előtte. Belépve láttuk a társaság még a levesre vár. "Jajj, mi mikor fogunk sorra kerülni"-ezt gondoltuk. Leültünk és egy vidám pincér pillanatok alatt hozta az étlapot. Kivitte a levest a buszosoknak, majd visszatért, hogy milyen italokat kérünk. Elsietett és hozta. Megrendeltük az ebédet.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Spontán választottuk munkahelyi társasággal ebédelni. Ételek finomak, különleges ízvilágúak. Cigánypecsenye finom. Pacal rozmaringos fűszerezése kissé furcsa, de megszokható. Kiszolgálás kedves. Negatívum talán hogy rajtunk kívül egy pár ebédelt az étteremben, nagy volt a csend, talán egy halk zene jól esett volna.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Az idei majus elsejei ebedunket celzottan itt koltottuk el. Maskor is jartuk mar ebben a csardaban, sot meg baratainkat is elvittuk egy jo fatanyerost enni. Tegnap sem csalodtunk. Mivel az ido kellemes es napsuteses volt, a teraszon ultunk le es rendeltuk a "szokasos" 2 szemelyes pecsenye talat. Sok helyen ettunk mar kemenceben sult csulkot, de itt valami istenien keszitik.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9.
Az évek során ezerszer mentünk el előtte, de csak most mentünk be. Nem bántuk meg! Szép idő volt, így a teraszon ültünk le. Az étterem berendezése is nagyon tetszett. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Én könnyű nyári ételt választottam, a párom pedig steak-et evett. Egyszerűen olyan volt, amilyennek lennie kell! Az árakkal is meg voltunk elégedve.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mecseknádasd határában található ez a hívogató csárda. Hosszú utazást követően érkeztünk a kelet Mecsek kapujába. A főút mellett könnyen észrevehető. A barátságos, árnyékolt teraszon még a nyári meleg ellenére is kellemes volt az idő az ebédeléshez. Az étlapon szereplő változatos fogásokból házias ételeket választottunk.

Legnépszerűbb csomagok Mecseknádasdon és környékén
2 nap/1 éjszaka 6.400 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.05.17. - 2022.01.02.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.30.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.07.01. - 2022.05.14.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.02. - 2021.12.20.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness részleg használattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással
2021.01.15. - 2021.12.23.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2022.05.14.
Hotel Arborétum
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.21. - 2021.12.27.

Szállodák Mecseknádasd környékén
Thermal Hotel Harkány Mecseknádasd
Ametiszt Hotel Mecseknádasd
Tókert Fogadó Mecseknádasd
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

Bagoly Csárda MecseknádasdX