Bagoly Csárda Mecseknádasd

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Bagoly Csárda Mecseknádasd vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 28.a párjával járt itt
Zobákpusztáról indultunk 09. 22-én ismét a kéktúra nyomában. Ezt a napot mindenki jegyezze meg, mert ez az autómentes világnap, és utazhatunk egy jeggyel, vagy bérlettel az egész országban. (persze kisbetűs rész az IC vagy a gyorsvonati különjegy, meg a BKV-n nem ok) Szóval jó hangulatba, már napok óta lázban égve vártuk ezt a 3 napot, meg Szekszárdig a túra teljesítését.
2076
Átlagos 2021. október 28.a párjával járt itt
Napi kirándulások közben valahol itt ért utol bennünket az ebédelhetnék. Sorban maradtak el a települések a 6-os úton, egyszer csak beakadt ez. Húú, sok autó van, biztos jó hely! Nem is haboztunk, próba-szerencse. . . közben megnéztem, hogy hej, az ittjartam. hun négyes meg ötös, akkor ez biztos nekünk való!
Bagoly Csárda Mecseknádasd - Étel/italBagoly Csárda Mecseknádasd - EgyébBagoly Csárda Mecseknádasd - BelsőBagoly Csárda Mecseknádasd - BelsőBagoly Csárda Mecseknádasd - EgyébBagoly Csárda Mecseknádasd - EgyébBagoly Csárda Mecseknádasd - BelsőBagoly Csárda Mecseknádasd - BelsőBagoly Csárda Mecseknádasd - BelsőBagoly Csárda Mecseknádasd - EgyébBagoly Csárda Mecseknádasd - Külső képBagoly Csárda Mecseknádasd - Külső képBagoly Csárda Mecseknádasd - Étel/italBagoly Csárda Mecseknádasd - Külső kép
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Úton Orfűre egy meleg levesre tértünk be. Régen már jártunk itt. A hely még mindig jó. Vidám, mosolygós és vicces kedvű személyzet. Kérdeztük, mit ajánl. Ragu levest javasolt, tényleg nagyon finom volt. Többet nem akartunk enni, mert a szállásunkon volt ebéd. De az itt kapott hatalmas adag már a vacsorát is megelőlegezte. Csak ajánlani tudom mindenkinek a Mecseknádasd felé megy.
Bagoly Csárda Mecseknádasd - Külső képBagoly Csárda Mecseknádasd - Étel/italBagoly Csárda Mecseknádasd - BelsőBagoly Csárda Mecseknádasd - Belső
2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Egy,a környéken tett kirándulás alkalmából látogattunk el a csárdába, az" itt jártam. hu" ajánlásai alapján. A csárda kialakítása,berendezése az első pillanatban nagyon megtetszett. A hőség miatt a klimatizált belső térben foglaltunk helyet. A pincérek hangos köszöntéssel fogadtak bennünket,és azonnal rendelhettük az italokat.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2017. december 3.barátokkal járt itt
Kissé aggódva léptünk az étterembe, mert 1 buszt láttunk parkolni előtte. Belépve láttuk a társaság még a levesre vár. "Jajj, mi mikor fogunk sorra kerülni"-ezt gondoltuk. Leültünk és egy vidám pincér pillanatok alatt hozta az étlapot. Kivitte a levest a buszosoknak, majd visszatért, hogy milyen italokat kérünk. Elsietett és hozta.
2017. november 21., kollégákkal járt itt
Spontán választottuk munkahelyi társasággal ebédelni. Ételek finomak, különleges ízvilágúak. Cigánypecsenye finom. Pacal rozmaringos fűszerezése kissé furcsa, de megszokható. Kiszolgálás kedves. Negatívum talán hogy rajtunk kívül egy pár ebédelt az étteremben, nagy volt a csend, talán egy halk zene jól esett volna.
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
Az idei majus elsejei ebedunket celzottan itt koltottuk el. Maskor is jartuk mar ebben a csardaban, sot meg baratainkat is elvittuk egy jo fatanyerost enni. Tegnap sem csalodtunk. Mivel az ido kellemes es napsuteses volt, a teraszon ultunk le es rendeltuk a "szokasos" 2 szemelyes pecsenye talat. Sok helyen ettunk mar kemenceben sult csulkot, de itt valami istenien keszitik.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. szeptember 9.a párjával járt itt
Az évek során ezerszer mentünk el előtte, de csak most mentünk be. Nem bántuk meg! Szép idő volt, így a teraszon ültünk le. Az étterem berendezése is nagyon tetszett.
A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Én könnyű nyári ételt választottam, a párom pedig steak-et evett. Egyszerűen olyan volt, amilyennek lennie kell! Az árakkal is meg voltunk elégedve. Csak ajánlani tudom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Mecseknádasd határában található ez a hívogató csárda. Hosszú utazást követően érkeztünk a kelet Mecsek kapujába. A főút mellett könnyen észrevehető. A barátságos, árnyékolt teraszon még a nyári meleg ellenére is kellemes volt az idő az ebédeléshez. Az étlapon szereplő változatos fogásokból házias ételeket választottunk.