Hotel Palatinus City Center Pécs ★★★

Hotel Palatinus City Center Pécs értékelése:

3. helyezett a 76 pécsi szállás közül
23. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Hotel Palatinus City Center Pécs bemutatkozása

Magyarország déli részén, a Mecsek-hegység oldalán fekszik Pécs. A Hotel Palatinus a város történelmi belvárosában helyezkedik el, gyönyörű környezetben.

Hotel Palatinus City Center Pécs képei

Hotel Palatinus City Center Pécs

Hotel Palatinus City Center Pécs vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Gyönyörű,impozáns épület a város szívében,ahonnan az ember kilépve azonnal belecsöppen a város forgatagába,mi pont kifogtuk a nyári fényfesztivált ami miatt a szálloda no. 1 választás volt. :) Kedves,figyelmes,régi motoros éttermi személyzet 4 csillagos bőséges választékos reggeli étel-italkínálat -érződik ,hogy multikultúrális vendégkör fordul meg ott.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Mint a csigák az autópálya egyik oldalán. Mi lehet odaát? . . . Ezzel az elhelyezkedéssel úgysem lehet versenyezni. Szálloda a belváros közepén. Az ajtóból a sétálóutca péntek esti forgatagába lépsz, vasárnap reggel a nyugodt, szinte kihalt utcába, csak a majd' két lépésre lévő pálos templom miséjére baktatók az utcán.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
Utoljára, kb 10 év voltam ebben a hotelba, így nosztalgiával tértem vissza. Nem sokat változott, de mégis, lett vagy 3-4 féle szoba, de a hangulat, a feeling, a pezsgés megmaradt. Akkoriban még nem volt Superior szoba, csak emlékeim szerint a Standard ami a "sétálóutcára nézett". Most superior-t kértünk, ami nem volt rossz választás.

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Három éjszakát töltöttünk ebben a szállodában egy csoportos kirándulás alkalmából. Mi egy olyan szobát kaptunk a 2. emeleten ahol -mivel a szálló a belváros szívében van- minden éjszakai zajt hallani lehetett. Minden látni való a közelben van és a színház is, valamint éttermek kávézók. A reggeli bőséges volt. A személyzet a taxi foglaláskor nagyon segítő kész volt.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A hotel belváros sétáló utcájában van. Parkolás külön dij ellenében a Mária utca mélygarázsba közvetlen átjárással. A hal lobby lift étter gyönyörü szecessziós stilusú. A szobák eleggé kicsik sajnos a hangszigetelés nem a legjobb. Kevés a konektor és szerény a tv műsorválasztéka. Minden nap takarítanak igy tiszták. Ajánlom azoknak akik szeretik a belváros nyüzsgését.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk Párommal ebben szép, kiváló elhelyezkedésű, patinás szállodában. Legutóbb 2018.10.19-21 között töltöttünk 2 éjszakát. Az új szárnyban laktunk a 3. emeltem. Mindennel elégedettek voltunk. Figyelmes személyzet, jó konyha, szuper elhelyezkedés, tisztaság, bár a szoba kissé szűkös volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
1 éjszakát töltöttünk el a férjemmel a hotelben. A személyzet roppant kedves, udvarias. A szálloda a belváros szívében helyezkedik el. A reggeli bőséges és választékos. Első pillantásra csodás benyomást kelt. Azonban az 5. emeleti szoba maga nagyon illúzióromboló. Az 5. emeletre felérve már a folyosó kinézete aggodalommal tölti el az embert.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
A párommal töltöttünk el egy hétvégét a jó hírű Palatinus Hotelben. A belváros szívében, a Király utca közepén helyezkedik el. Sajnos autóval nehéz megközelíteni, viszont gyalog a Dzsámi, a szórakozóhelyek, az éttermek, az Árkád könnyen elérhető. A szobánk nagyon szép volt, a személyzet pedig rendkívül segítőkész.

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pécs legszebb helyén, a történelmi belváros kellős közepén található ez a szép szálloda. A recepcióra belépve, olyan mintha egy gyönyörű kastélyba érkeznénk. Nagyon szép és előkelő minden. A személyzet kedves és segítőkész. Az étterem is nagyon szép és tágas, a reggeli választékos és finom. Ebédre, vacsorára már nem annyira ajánlanám, mert ott már elég csekély a választék.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 15. - 1 látogató hasznosnak vélte

Ami tettszett: A szálloda elhelyezkedése kiváló, könnyen megközelíthető, a látványosságok szinte lépésnyire vannak. A hátsó szobából szép kilátás nyílt a Havi-hegyre. Az aula, ebédlő, díszterem nagyon szép. A reggeli kifejezetten bőséges, sokszínű. A személyzet segítőkész. A minibárt csak kérésre töltik fel. A szálloda alatti borbár jól néz ki, bőven van választék.

Bagolyvár Panzió
Hotel Arkadia
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.10. - 2021.03.05.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, húsvéti meglepetéssel, borkóstolóval, kerékpár használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Boutique Hotel Sopianae
2020.09.01. - 2020.12.29.
Hotel Millennium
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Laterum Hotel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Marilyn City Center Apartman
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Várfal Apartman
2020.04.05. - 2021.03.28.
Kőrösi Apartman

Szállodák Pécs környékén
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Ametiszt Hotel Harkány
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Déli napsütés Harkányban - hétvégén (min. 3 éj)

PécsX