HORVÁTHNÉ MARCSI

HORVÁTHNÉ MARCSI adatlapja

Regisztráció2019.04.13
Utoljára itt2023.04.19

Kiváló 2019. április 13.a párjával járt itt
Már nagyon sokszor voltunk a Katalinba és remélem többszöt eljutunk még. Több szállodában megszálltunk már,de nekünk mindig ide húz a szívünk. A személyzet mosolygós ,kedves. A konyhájuk szuper. Az új rész ami márciusban nyílt meg, minden igényt kielégít. A kert szemet gyönyörködtető. Ez a hely ahonnan még el sem indultál haza,már mennél is vissza.
Kiváló 2019. október 1.a párjával járt itt
A Fürdőházban szálltunk meg 3 éjszakára ,szerintem nagyon szuper hely ,tetszenek az ottani szinek,hangulatos és csendes. A wellness többféle és mindenki talál kedvére valót. Sokan voltunk, de nem volt sehol tömeg. A vacsoránál a választék bőséges és finom. Az Élménybirtok most nem működött,de sétálni lehetett ott is, nagyon hangulatos.
Kiváló 2020. június 16.a párjával járt itt
Nagyon régóta készültünk meglátogatni a szállodát, most végre eljutottunk. Tetszett a Dunapart, jó időben szuper ott lenni gyerekekkel vagy akár a felnőtteknek is. A fedett wellness szép, viszont ha esik az eső, ami nálunk sajnos bejött, akkor kicsi, teltház esetén. Az ételek finomak voltak ,kedves a személyzet.
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük kedves és pozitív visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömünkre szolgál, hogy kellemes és pihentető időt töltöttek szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, ételeinkkel és személyzetünkkel!
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink körében köszönthetjük Önöket!
2020. június 23., Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort, Diamant Hotel