Hunkár Eszter

Hunkár Eszter adatlapja

Regisztráció2016.08.15
Utoljára itt2016.08.23

Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Ha erre járunk, mindig megállunk itt ebédelni, mert nagyon szeretjük a csárda hangulatát, meg hogy a főút mellett van mégis a "puszta közepén". . . Az ételek finomak bár semmi extra, az adagok és az árak jók, a felszolgálók kedvesek! Ha valaki nagyon különleges ételre vágyik, nem ez az Ő helye, de ha finom, magyaros ételekre vágyik csodás környezetben, mindenképp ajánlom ezt a helyet!
Szörnyű 2016. augusztus 15.családjával járt itt
Azért választottuk ezt a helyet,mert sok jót olvastunk itt róla, de nagyon nagy csalódás volt számunkra. . . Először is amikor beléptünk már a fogadtatás sem sikerült túl jól, a személyzet nem nagyon leplezte fájdalmát, hogy dolgoznia kell! Majd szerencsétlenségünkre megkaptuk a legmegkeseredettebb felszolgálónőt. . .
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Bár ettem már mexikói ételt régebben is, de igazi mexikói étteremben most voltunk először és nagyon örülök, hogy ide jöttünk! Minden tökéletes volt, az ételek fantasztikusak voltak, a felszolgálók nagyon kedvesek, segítőkészek és figyelmesek voltak, a hely pedig nagyon hangulatos!