Vadaskert Csárda Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vadaskert Csárda Keszthely vélemények

Kiváló 2023. október 24.gyerekekkel járt itt
Csodálatos gasztronómiai élményben volt ma részünk itt, az udvarias és kedves kiszolgálás mellett! Amíg itt leszünk visszamegyünk! Minden tökéletes volt! Aki erre jár feltétlenül próbálja ki!
2022. augusztus 19.családjával járt itt
Hévízre menet álltunk meg itt ebédelni a minap.
Nagyon kellemes környezetben lévő, hangulatos étterem az út mellett.
A személyzet nagyon kedves, a rendelésünkre sem kellett túl sokat várni, az ételek is nagyon finomak, bár az árakhoz képest az adag nem túl bőséges.
Egy étkezésre megfelelő volt, de nem vágytunk vissza.
Gyenge 2022. március 7.a párjával járt itt
Nagyon rossz irányba mentek sajnos. . . gondolom a cél minél nagyobb haszon. . . Nagyon szerettük a helyet korábban! ! Nagy és választékos volt az étlap- rendes adagokat adtak. Most az étlap kb 80% kivették. . . választás nagy gyér. . az adag méretek szörnyűek kb egy gyerek lakik jól vele. . . Az ár-érték arny katasztrófa sajnos!
Kiváló 2020. augusztus 5.családjával járt itt
Tavaly jártam ott utoljára. Akkor is jól éreztem magam. De most még jobb volt. Kedves, udvarias személyzet. Segítőkészek. Korrekt ,gyors kiszolgálás. Rendkívül finom vadételek. Nem véletlenül van tele az étterem. Én vadast ettem. Finom volt, de több szószt is elbírt volna. A húsleves remekre sikerült! Végre egy hely, ahol forrón hozták ki.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. március 7.a párjával járt itt
Másodjára jártunk itt, de határozottan romlott az értékelésem egy hónap alatt. Ez főként a kiszolgálásnak tudható be, mely során a főpincér csak éreztette, hogy púp vagyunk a hátán. Egyszerűen csak minden kedvesség nélkül kiszolgált. Persze az utánunk érkező külföldi (Orosz vagy ukrán) vendégekkel vihorászott és nyájaskodott folyamatosan, és nem igazán érdekelte mi folyik a többi asztalnál.
2019. július 30.barátokkal járt itt
1968. Akkor született. Én már ott voltam a megnyitás után pár nappal is. Azt hittem, az étterem már a múltté. De nem. Velem öregedett. Még mindig nyitva. Erejét tartva. Jó áron remek vadételeket ettünk. Kiváló dödöllével. Bár nem illik, azért belekóstóltunk egymás csudájába. Egyik finomabb volt, mint a másik.
Átlagos 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Hévíz és Keszthely között található ez a kellemes környezetben található csárda. Azért esett erre a választás, mert az étterem mellett van egy kis játszótér, illetve állatok is vannak a kerítés mögött (2 gyerekkel ideális hely volt, amíg vártuk az ételünket). Már az elején fura volt, hogy miért kell 15 percet várni a pincérre (nem voltak sokan).
Kiváló 2019. június 3.barátokkal járt itt
Ismét visszatértünk, nagyon megvoltunk elégedve, házias ízekkel és a kitűnő kiszolálással. Jövünk máskor is! Köszönjük
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Külső kép
Átlagos 2019. január 10.a párjával járt itt
Az étlap bőséges választékot nyújt, vad- és halételekből. Az étterem a '80-as évek hangulatát árasztja, de kellemes és szép helyen van. A kiszolgálás kedves és aránylag gyors, bár nem voltak túl sokan. Az étellel nem volt gond, átlagos minőség, de mennyiségre kb egy óvodás gyerek adagja. Ehhez képest a legdrágább hely ahol az elmúlt évek során voltunk.
Gyenge 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Sajnos nem olvastam az utolsó néhány értékelést és pár éves emlékek alapján újra betértünk ide útközben. Nem kellett volna. Az előttem szólókat nem akarom ismételni, csak véleményüket saját tapasztalatunkkal alátámasztani. Azért a harcsafilét külön kiemelném: szürkeharcsa áron adott gyanús állagú és szagú, magyarul ehetetlen afrikaiharcsa darabkák. Kár ezért a remek csárdáért.