Ikrek60

Ikrek60 adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2016.03.01

Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Szegedi Toros fesztivál alkalmával jártunk itt. A szállodánk félpanziós vacsorája ebbe az étterembe szólt. Aki Szegeden jár, látogassa meg ezt a helyet. Minden tökéletes, nagyon finom ételek, szuper kiszolgálás, tisztaság, gyorsaság minden ami kell. Háromszor jártam az étteremben, mindháromszor csillagos ötöst adok az ételekre, kiszolgálásra, tisztaságra, gyorsaságra, ár-érték arányra.
Kiváló 2015. március 28.a párjával járt itt
Ennyire elégedett még szállodával és szolgáltatásaival nem voltam. Gyors udvarias bejelentkezés, ételek mennyisége minősége hibátlan. Előzékeny közvetlen személyzet. Tisztaság, szoba berendezés teljesen rendben volt. Kuponnal voltunk, de ez semmilyen hátránnyal nem járt. Aki teheti próbálja ki nem fog csalódni.
Átlagos 2013. december 27.a párjával járt itt
Jéghideg volt az apartmannak mondott szoba érkezésünkkor. Másnap délelőttre melegedett fel. A szekrények kicsik, a zuhanykabin gyermek méretű. A svédasztalos reggeli az utolsó napot kivéve kritikán aluli. A reggelinél egyik felszolgáló mogorva, barátságtalan volt. A főétkezések finomak, bőségesek voltak.