Ildikám

Ildikám adatlapja

Foglalkozásom közgazdász, 2 gyermek édesanyja.
Sokat utazunk férjemmel, amíg kicsik voltak a gyerekek, családostól.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2018.01.04
Utoljára itt2019.03.16

Kiváló 2018. január 4.a párjával járt itt
Mindenféle értékelés szubjektív. Több, mint száz hotel megismerése alapján mégis elmondhatom, hogy kategóriájának egyik legjobb hazai képviselője a zalakarosi MenDan Wellness Hotel. Szobáik mérete tágasabb az átlagosnál, elhelyezkedésük praktikus a fürdő feletti folyosókon és a mai igényeknek megfelelően vannak berendezve.
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Van, aki azért megy szállodába, hogy az adott várost megismerje, a környéken kiránduljon, a nevezetességeket felkeresse. Van, aki azért, hogy kitünő bánásmód mellett jót pihenjen, esetleg kezeléseket vegyen igénybe a szálláshelyen. Nos, mi az utóbbiak vagyunk, s aki ugyanezen okból keresi fel a Hetel Aquarellt, az nagyon jól választ.
Kiváló 2018. február 16.a párjával járt itt
A szálloda minimalista stílusa lenyűgöző: sok beépített fa, kő, rattan. Kedves fogadtatás a recepción, szép bekészítés, már megadta pihenésünkhöz az alaphangot. A személyzet tagjai közül akivel csak kapcsolatba kerültünk, az étteremtől a szobaasszonyig, mindenki mosolygós, közvetlen volt.