Ildikó33

Ildikó33 adatlapja

Regisztráció2016.08.27
Utoljára itt2017.11.20

Kiváló 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel mentünk be az étterembe, az ittjartam. hu-n olvasottak alapján. Nem csalódtunk, az általunk választott ételek nagyon finomak voltak, az adagok pedig bőségesek. Egész biztosan visszajövünk még, mert jóllakottan és nagyon elégedetten távoztunk. Az fog csak gondot okozni, hogy a már megkóstolt ételek mellett döntsünk, vagy próbáljunk ki inkább valami mást az étlapról.
Kiváló 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Panorámában Balatongyörökön. A gyerekeket boldoggá tette a játszótér és az élménymedence. A svédasztalos étkezés bőséges, az ételek nagyon finomak voltak. Szívesen maradtunk volna még.
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban! Várjuk Önöket szeretettel máskor is!
2016. augusztus 30., , Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2017. november 20.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel vettük igénybe a szálloda Márton napi akciós csomagját. A személyzet kedves, előzékeny, a szoba megfelelő volt. Az ételek finomak, főként a Márton napi libavacsora volt nagyon ízletes. A gyerekeket elvarázsolta a fürdő gyermek-élmény részlege, egyfolytában csúszdáztak, pancsoltak.