Fehér Vitorlás Grill Étterem & Pizzéria Balatongyörök

Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat

Fehér Vitorlás Grill Étterem & Pizzéria Balatongyörök vélemények

Gyenge 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Tavaly nagyon finom, gyümölcsös limonádékat ittunk itt, így most is beültünk egy-egy hűsítő italra, aztán majd eldöntjük, mit még. Nem voltak sokan, lehetett válogatni, hol is foglaljunk helyet. Lehet, nem jó helyet választottunk, mert a felszolgálónő csak soká pillantott ránk, és még egy kis várakozás után oda is jött.
Szörnyű 2022. július 22.gyerekekkel járt itt
8 éve fedeztük fel a helyet, azóta minden györöki utazásunk biztos pontja volt. Idén a bejáratnál már nem fogadott minket a régi tulajdonos, teljesen megújult a személyzet. 40 perc után kaptunk étlapot és fél ették az ital rendelést. (Az étterem nem volt még félig sem. )
Újabb 20 perc múlva érkeztek az italok.
Kiváló 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával többször étkeztünk itt. Az ételek minősége, a tálalás, az italok hőmérséklete kifogástalan. A pincér srácok helyesek, nekem bejött a stílusuk. Telt ház esetén előfordulhat, hogy többet kell várni a személyzetre, de aki nem ér rá, ne menjen a Balatonhoz nyaralni.
Jövőre is ezt az éttermet választjuk.
Átlagos 2018. július 4.a párjával járt itt
Tudom, hogy nem veszik jó néven, ha délidőben csak egy sörre és egy üdítőre térünk be, mellőzve a fekete táblákon kézzel írt ételajánlatokat, sőt a „fogóember” (nem tudom, mi a „hivatalos elnevezése annak az - egyébként általam nem túl értékelt – foglalkozásnak, ami abból áll, hogy a vendéglátó egységek előtt sétálókat meg- és felszólítják az étterembe történő belépésre és fogyasztásra) kellemetlen igyekezetét, annak ellenére, hogy az étterem szinte kongott az ürességtől.
Kiváló 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel mentünk be az étterembe, az ittjartam. hu-n olvasottak alapján. Nem csalódtunk, az általunk választott ételek nagyon finomak voltak, az adagok pedig bőségesek. Egész biztosan visszajövünk még, mert jóllakottan és nagyon elégedetten távoztunk. Az fog csak gondot okozni, hogy a már megkóstolt ételek mellett döntsünk, vagy próbáljunk ki inkább valami mást az étlapról. Na jó, majd többször jövünk:)
Kiváló 2016. július 20. járt itt
Kedves és gyors kiszolgálás, finom grillezett harcsa és zöldségek. Gyerekeknek átlagnál finomabb csirkemell és sült krumpli ajándék gombóc fagyival. Szuper.
Kiváló 2016. június 17.a párjával járt itt
Hévízen nyaraltunk és ott ajánlották, hogy ha Györökre megyünk strandolni, akkor ezt az éttermet válasszuk ha megéhezünk. Nem is csalódtunk benne, nagyon kedves volt a személyzet összes tagja,külön kérésünket is azonnal szívesen fogadták. Az ételek nagyon finomak voltak valóban, udvarias kiszolgálással, és az árak is nagyon kedvezőek, ajánlani tudom másoknak is ha Györökön járnak és megéheznek.
Kiváló 2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Györökön nyaraltunk céges üdülőben. Szétnéztünk a strandon található büfék között, de úgy döntöttünk, hogy inkább kimegyünk. Ez az étterem tetszett a leginkább. Nem csalódtunk. Nagy ételválaszték, talpraesett személyzet. Nagyon finomakat ettünk és igazán nagy adagot sikerült kapni.
Átlagos 2014. július 16.a párjával járt itt
Mivel elmaradt a Balatoni ételek hétvégéje program, ezért más ételforrás után néztünk. A kecsegtető ajánlatok miatt tévedtünk be ide. A párom kacsasültet rendelt, bőséges és ízletes volt, ez volt a napi ajánlat, én az étlapról rendeltem egy aszalt gyümölcsökkel töltött pulykamellet párolt rizzsel, salátával.
Kiváló 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
A kiszolgálás - angolul is - rugalmas és kimondottan barátságos! Nagyon finomak voltak a kipróbált ételek is - a pizzájuk KIVÁLÓ! :D Pénztárcabarát és kellemes hangulatú hely! Mindenkinek csak tiszta szívből ajánlani tudjuk! Pároknak, családoknak, baráti társaságoknak is megfelelő!