Ildikó Anita

Ildikó Anita adatlapja

Regisztráció2014.01.30
Utoljára itt2017.10.18

2016. április 11.barátokkal járt itt
Áprilisban töltöttünk pár napot barátnőimmel itt! A wellness részleg nagyon tetszett,bár csak mi voltunk a szállodában,mindig müködtették az élmény részeket amikor lementünk. Az ételek kifogástalanok,és óriási adagok voltak. A személyzet segítőkész,barátságos. Negatívumként annyit jegyeznék meg,az italhütő/bárhütő/nagyon kicsi.
Kiváló 2015. január 7.a párjával járt itt
Hangulatos,barátságos hely. A kiszolgálás gyors. Az ételek finomak,és bőségesek. Az ár -érték arány rendben van. Nagyon sok fajta ételt lehet megkóstolni. Nekem személy szerint a mártások nagy kedvenceim. A panirozott ételeknek különösen finom ízük van,és ropogosak. Saláták nagyon elvannak találva. A desszertek is bőségesek,és izletesek.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
A hely tiszta,barátságos vendég barát. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás tökéletes volt. Azt kaptuk az árért amit szerettünk volna! :)Külön kiemelném a svédasztalos reggelit ami gazdag kínálatú volt! A Balaton távolsága is elfogadható volt,valamint a közelben több supermarket is található.