Ilona1954

Ilona1954 adatlapja

Regisztráció2015.08.09
Utoljára itt2016.05.24

Gyenge 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Egy kártyát adnak, kérésre se többet. A párom elaludt a szobában én fürödni mentem és a kártyát ki vettem, hogy ne keltsem fel kopogással. Ezzel minden áram megszakad a szobában. A nagy melegben nem ment a légkondi sem és a férjem rosszul lett. Állitólag ezzel áramot spórolnak. A hütő bezzeg eszi az áramot!
Kiváló 2016. április 12.a párjával járt itt
Ma megyunk haza. A hely csodalatos. Nincs welness de ez itt folosleges is lenne. A kastely nagyon szep es boldog vagyok hogy parommal egy ilyen kulonlegesen szep helyen voltam. Csend van. Neha etkezesnel a konyhabol enekles hallatszott. Az is nagyon kellemes es meglepo volt. Alig vagyunk de harom fogasos kulonleges vacsorat kaptunk minden nap.
2016. május 24.a párjával járt itt
Mar tobbszor voltunk itt, csendes szep hely. A legkedvesebb szemelyzet az etteremben dolgozo Alex volt, aki fiatal korat megszegyenitve oldotta meg problemankat. A portan viszont nagyon unottak, csak egymassal voltak elfoglalva. Egy fiatal portasfiu vitte a palmat aki fel nem allt a szekjerol mig ott voltunk. Remesen unta az egeszet.