irodlak

irodlak adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2016.10.24

Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Több alkalommal vettük igénybe a hotel szolgáltatását,és mindig nagyon meg voltunk elégedve. Legutóbb házassági évfordulónkat tartottuk náluk. Hat szobát ill. egy lakosztályt fogaltunk,minden vendégünk nagyon jól érezte magát. A vacsora,a wellness,a szobák,
a kiszolgálás remek volt. Mindenkinek ajánlani tudom a szállodát és a vendéglőt is.
Felhasználó fényképei:
Nyerges Hotel Termál Monor - Nyerges Hotel Termál Monor - Nyerges Hotel Termál Monor - Nyerges Hotel Termál Monor - Nyerges Hotel Termál Monor - Nyerges Hotel Termál Monor -
2014. január 3.barátokkal járt itt
Társasággal töltöttük náluk a szilvesztert. Fiatal személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Bármit kértünk azonnal teljesítették, csak dicsérni tudom Őket. A szoba jól felszerelt, még mini konyha is van benne, tiszta és kényelmes. A fürdőben gyönyörű a növényzet és kellemes a medence és a pezsgőfürdő is.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
Másodszor voltunk a szálloda vendégei. Két éve jártunk először és mivel nagyon tetszett,idén újra mentünk. Azóta kibővítették a wellness részleget. A sószoba valami csodálatosra sikerült,hasonlóan a gyógymedencéhez. A koszt változatlanul kitűnő. A szoba kényelmes,tágas,tiszta,a személyzet udvarias és szolgálatkész.
Felhasználó fényképei:
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas -