Jandor

Jandor adatlapja

Regisztráció2014.08.26
Utoljára itt2014.08.26

2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kellemes, szép, tiszta a hely a város legjobb helyén. A strand és a sétány közel van. Bár a wellness részleg nem üti a csúcskategóriát, szerencsére a jó idő miatt nem is voltunk rákényszerülve. A szobákat rendesen takarítják, a személyzet figyelmes és udvarias. Sajnos az árban foglalt reggeli egy kissé gyenge.
Szörnyű 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Vácon kirándultunk és ide tértünk be elfogyasztani az ebédünket, ami nagy hibának bizonyult. Már az sem tetszett, hogy a terítő csupa folt volt. Gondolom az előző vendég levesétől, de ezen még túltettük magunkat. Mivel vegetáriánus vagyok, ezért rántott sajtot rendeltem, amire sokat kellett várni.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Itt töltöttük a nyaralásunkat a szomszédos panzióban. Sajnos a reggeli nem nagy szám, de a vacsora kárpótolt. Nagyon finom. A kiszolgálás figyelmes, a környezet egzotikus, bár kissé zsúfolt. Valamint az utcára nyíló pizzabár minősége nem a legjobb. Mindent összevetve nagyon jól éreztük itt magunkat és az emlékek összességében pozitívak.