JIldikó

JIldikó adatlapja

Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.10.03
Utoljára itt2017.10.03

Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Mindenkinek szívből ajánlom! Imádtam az egész helyet. A pincér annyira páratlanul kedves, hogy bármit eléd tálalhatna imádnád. Nagyon jól éreztük magunkat! Gyors kiszolgálás és finom ételek kerültek asztalunkra. Nagyon ajánlom mindenkinek, ha másért nem legalább a felszolgálàs miatt érdemes betérni. . .
Átlagos 2017. november 2.a párjával járt itt
Azt kaptam, amit vártam se többet sem kevesebbet. Kellemes kis szállás, gyönyörű környezetben. Negatívum a recepciós nem túl kedves, kötelező kommunikáció után megkaptuk a szobát és ennyi, Gyula visitor kártyát nem kaptunk tőle. Az étkeztetés, ami egy nagyon közeli hotelben történik.
Szörnyű 2017. november 2.a párjával járt itt
A fogadtatás kritikán aluli a pultos hölgyek még köszönni sem méltatnak ez már indokolta volna, hogy sarkon forduljunk, de jött egy férfi, aki próbált szívélyesen üdvözölni kérte nyugodtan foglaljunk helyet, megtörtént. Üldögéltünk 15-20 percet, úgy hogy senki még csak ránk se nézett, így hát volt időnk felmérni azt a mérhetetlen igénytelenséget, ami ott van.