jucc

jucc adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2013.11.26

Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves, figyelmes, vendégközpontú, udvarias, európai színvonal.
Az ételek fantasztikusak, nagyon finomak, csodás dekorációkkal, itt lelke van az ételeknek, emellett felszolgálnak "chef ajándéka" pici előételt is, egyszóval európai színvonal.
A kedvenc éttermem.
Átlagos 2013. november 20.barátokkal járt itt
Az ételek választékával elégedett voltam, vannak vadhúsból készült ételek is, ez szuper lenne, csakhogy többször kaptam mócsingos, rágós darabokat is. Többet ott vadhúst nem eszem. Ami egyáltalánnem tetszett, a kiszolgálás, semmi kedvesség, mosoly, már-már pökhendi a stílus, igazi régi komcsi stílus.
Kiváló 2013. november 26.barátokkal járt itt
Nem hittem volna, hogy létezik Pécsen ilyen hely! Akkora adag ételeket kaptunk, hogy szó szerint, birkózni kellett vele! És mennyei finom volt minden, előétel, főétel, desszert, nagyon elégedettek voltunk. Aki szereti a steak-et, csak ide jöjjön! De ettem már csirkét, halat is, minden friss és olyan szívvel-lélekkel elkészített, hogy kidurranás ellenére sem lehet otthagyni.