Bagolyvár Vendéglő Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Bagolyvár Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2019. augusztus 18.barátokkal járt itt
Egy nyári este a barátainkkal kerestük fel az éttermet. Minden megfelelt az elvárásainknak. A teraszról szép kilátás nyílik a keleti városrészre. A felszolgáló végig úgy viselkedetg, hogy valóban azt éreztük , vendégül lát minket.az italok és ételek különlegesek és finomak.
Kiváló 2018. június 21.gyerekekkel járt itt
Kritikus vagyok, de nem várok csodát, de ez a hely. . . Csodálatos és a panoráma a teraszról! Hát kérem élni biza jó! ! Kedves és gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és zseniális friss burgonyás kenyér ami 8 óra után is ízletes és finom. Az ételek ízletesek és igazán jó ízűek, a húsleves hihetetlenül finom volt csak úgy mint a panko morzsás csirkemell burgonyapürével.
Bagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - MosdóBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső képBagolyvár Vendéglő Pécs - Külső kép
Kiváló 2018. január 7.családjával járt itt
Nagyon finom ételek, jó kiszolgálás kellemes környezet ,hangulatos élő zene. Mindenkinek ajánlom . Én serpenyős libamájat ettem kék sajtos krumplipürével, meg rántott camembert vajban párolt zöldséggel , a család többi tagja bagolytálat , lazacot, házi kenyeret és minden nagyon de nagyon finom volt. Visszatérünk az már biztos.
Átlagos 2017. augusztus 7.családjával járt itt
A kerthelyiségből elénk táruló panoráma kivételével mindenben csalódtunk. A kiszolgálás még elment,de az ételek azok szörnyűek voltak. Hangzatos nevű frissen sült ami egy sima enyhén fokhagymás rántott szelet volt,a ropogós csülökre rátette a szakács a chilis hagymát ami se chilis,se rendesen megsült se volt,viszont átáztatta a csülök ropogós bőrét.
Kiváló 2017. június 17.családjával járt itt
2017. Jùnius 17.-èn ebèdeltünk itt. Nagyon jò vàlasztàs volt, màskor is eljövünk. Az ètelek, a felszolgàlàs ès a hely is nagyon szuper. Köszönjük
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 14.a párjával járt itt
Pécsi vagyok. Ha szeretnék úgy vacsorázni, hogy a minőség, a helyszín, a beszélgetési lehetőség is adott legyen, ide jövök. A Tettye, Havihegyi templom felett helyezkedik el. Csendes környék. Hétvégente élő zenével, ami a terem U alakjának köszönhetően, ha beszélgetős estére vágysz, nem zavaró.
Kiváló 2017. január 31., kollégákkal járt itt
Év végi vacsora kollegákkal.Gyönyörü panoráma és kilátás. Izletes ételek.De leginkább a hely muzeális értékei tetszettek a néphagyomány amit igyekeznek megörizni,a következö nemzedékek számára Udvarias és figyelmes kiszolgálás. Szivesen visszatérek majd ide a családommal természetesen nyáron.
Kiváló 2016. október 26.barátokkal járt itt
Reg nem latott baratainkkal ajanlas utan itt beszeltunk meg egy talalkozot, egy ebed mellett. Nagyon finomak voltak az etelek, nagyon mutatosak voltak a tanyeron, az izvilag es az adagmennyiseg is tukrozte az arakat. Mindenkinek ajanlani tudom. Mi szeptemberben voltunk szerencsenkre nagyon jo ido volt, igy kitudtunk elvezni a gyonyoru panoramat is. Aki Pecsen jar nyaron, mindenkeppen latogassa meg az ettermet.
Kiváló 2016. augusztus 18., kollégákkal járt itt
A Bagolyvárt már gyerekkoromban is gyakran látogattuk, amikor nevelőapám édesanyámnak udvarolt. Utána ugyanitt volt a lagzijuk is. Nagyon hangulatosan dekorált és elképesztően jó a kilátás a teraszról a városra. Évfordulós helyszínnek kiváló. Aki nem helyi lakos az a szomszédos hotelben megszállhat.
Kiváló 2016. május 13.a párjával járt itt
Esküvőn jártam a helyszínen, kellemes környezet, pazar kilátással, ha időm engedi biztos visszatérek egy hétvégére és egyénileg is kipróbálom az ételeket. Esküvő helyszínnek tökéletes választás, a panoráma csodálatos, a személyzet készséges és figyelmes, az ételek különlegesek és finomak, a szakács tudománya egyedi, az ital kínálat is bőséges volt.