Bagolyvár Vendéglő Pécs
7621 Pécs, Felső havi dűlő 6.

Bagolyvár Vendéglő Pécs a térképen

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Bagolyvár Vendéglő Pécs vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Egy nyári este a barátainkkal kerestük fel az éttermet. Minden megfelelt az elvárásainknak. A teraszról szép kilátás nyílik a keleti városrészre. A felszolgáló végig úgy viselkedetg, hogy valóban azt éreztük , vendégül lát minket.az italok és ételek különlegesek és finomak.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Kritikus vagyok, de nem várok csodát, de ez a hely. . . Csodálatos és a panoráma a teraszról! Hát kérem élni biza jó! ! Kedves és gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és zseniális friss burgonyás kenyér ami 8 óra után is ízletes és finom. Az ételek ízletesek és igazán jó ízűek, a húsleves hihetetlenül finom volt csak úgy mint a panko morzsás csirkemell burgonyapürével.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Nagyon finom ételek, jó kiszolgálás kellemes környezet ,hangulatos élő zene. Mindenkinek ajánlom . Én serpenyős libamájat ettem kék sajtos krumplipürével, meg rántott camembert vajban párolt zöldséggel , a család többi tagja bagolytálat , lazacot, házi kenyeret és minden nagyon de nagyon finom volt. Visszatérünk az már biztos.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A kerthelyiségből elénk táruló panoráma kivételével mindenben csalódtunk. A kiszolgálás még elment,de az ételek azok szörnyűek voltak. Hangzatos nevű frissen sült ami egy sima enyhén fokhagymás rántott szelet volt,a ropogós csülökre rátette a szakács a chilis hagymát ami se chilis,se rendesen megsült se volt,viszont átáztatta a csülök ropogós bőrét.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. Jùnius 17.-èn ebèdeltünk itt. Nagyon jò vàlasztàs volt, màskor is eljövünk. Az ètelek, a felszolgàlàs ès a hely is nagyon szuper. Köszönjük

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pécsi vagyok. Ha szeretnék úgy vacsorázni, hogy a minőség, a helyszín, a beszélgetési lehetőség is adott legyen, ide jövök. A Tettye, Havihegyi templom felett helyezkedik el. Csendes környék. Hétvégente élő zenével, ami a terem U alakjának köszönhetően, ha beszélgetős estére vágysz, nem zavaró.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Év végi vacsora kollegákkal.Gyönyörü panoráma és kilátás. Izletes ételek.De leginkább a hely muzeális értékei tetszettek a néphagyomány amit igyekeznek megörizni,a következö nemzedékek számára Udvarias és figyelmes kiszolgálás. Szivesen visszatérek majd ide a családommal természetesen nyáron.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Reg nem latott baratainkkal ajanlas utan itt beszeltunk meg egy talalkozot, egy ebed mellett. Nagyon finomak voltak az etelek, nagyon mutatosak voltak a tanyeron, az izvilag es az adagmennyiseg is tukrozte az arakat. Mindenkinek ajanlani tudom. Mi szeptemberben voltunk szerencsenkre nagyon jo ido volt, igy kitudtunk elvezni a gyonyoru panoramat is.

2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A Bagolyvárt már gyerekkoromban is gyakran látogattuk, amikor nevelőapám édesanyámnak udvarolt. Utána ugyanitt volt a lagzijuk is. Nagyon hangulatosan dekorált és elképesztően jó a kilátás a teraszról a városra. Évfordulós helyszínnek kiváló. Aki nem helyi lakos az a szomszédos hotelben megszállhat.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Esküvőn jártam a helyszínen, kellemes környezet, pazar kilátással, ha időm engedi biztos visszatérek egy hétvégére és egyénileg is kipróbálom az ételeket. Esküvő helyszínnek tökéletes választás, a panoráma csodálatos, a személyzet készséges és figyelmes, az ételek különlegesek és finomak, a szakács tudománya egyedi, az ital kínálat is bőséges volt.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.027 - 8.682,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2018.07.17. - 2021.03.09.
Andrea & Mónika Vendégház
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hotel Castello
Siklós
2-4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.28.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2019.12.31.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 21.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2021.06.29.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.11.30.
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Villánykövesd
2019.08.24. - 2020.08.24.
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
2-7 éjszaka 9.714,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.31.

Szállodák Pécs környékén
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Mediterrán őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

Bagolyvár Vendéglő PécsX