Bagolyvár Vendéglő Pécs
7621 Pécs, Felső havi dűlő 6.

Bagolyvár Vendéglő Pécs a térképen

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Bagolyvár Vendéglő Pécs vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Egy nyári este a barátainkkal kerestük fel az éttermet. Minden megfelelt az elvárásainknak. A teraszról szép kilátás nyílik a keleti városrészre. A felszolgáló végig úgy viselkedetg, hogy valóban azt éreztük , vendégül lát minket.az italok és ételek különlegesek és finomak.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Kritikus vagyok, de nem várok csodát, de ez a hely. . . Csodálatos és a panoráma a teraszról! Hát kérem élni biza jó! ! Kedves és gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és zseniális friss burgonyás kenyér ami 8 óra után is ízletes és finom. Az ételek ízletesek és igazán jó ízűek, a húsleves hihetetlenül finom volt csak úgy mint a panko morzsás csirkemell burgonyapürével.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Nagyon finom ételek, jó kiszolgálás kellemes környezet ,hangulatos élő zene. Mindenkinek ajánlom . Én serpenyős libamájat ettem kék sajtos krumplipürével, meg rántott camembert vajban párolt zöldséggel , a család többi tagja bagolytálat , lazacot, házi kenyeret és minden nagyon de nagyon finom volt. Visszatérünk az már biztos.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A kerthelyiségből elénk táruló panoráma kivételével mindenben csalódtunk. A kiszolgálás még elment,de az ételek azok szörnyűek voltak. Hangzatos nevű frissen sült ami egy sima enyhén fokhagymás rántott szelet volt,a ropogós csülökre rátette a szakács a chilis hagymát ami se chilis,se rendesen megsült se volt,viszont átáztatta a csülök ropogós bőrét.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. Jùnius 17.-èn ebèdeltünk itt. Nagyon jò vàlasztàs volt, màskor is eljövünk. Az ètelek, a felszolgàlàs ès a hely is nagyon szuper. Köszönjük

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pécsi vagyok. Ha szeretnék úgy vacsorázni, hogy a minőség, a helyszín, a beszélgetési lehetőség is adott legyen, ide jövök. A Tettye, Havihegyi templom felett helyezkedik el. Csendes környék. Hétvégente élő zenével, ami a terem U alakjának köszönhetően, ha beszélgetős estére vágysz, nem zavaró.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Év végi vacsora kollegákkal.Gyönyörü panoráma és kilátás. Izletes ételek.De leginkább a hely muzeális értékei tetszettek a néphagyomány amit igyekeznek megörizni,a következö nemzedékek számára Udvarias és figyelmes kiszolgálás. Szivesen visszatérek majd ide a családommal természetesen nyáron.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Reg nem latott baratainkkal ajanlas utan itt beszeltunk meg egy talalkozot, egy ebed mellett. Nagyon finomak voltak az etelek, nagyon mutatosak voltak a tanyeron, az izvilag es az adagmennyiseg is tukrozte az arakat. Mindenkinek ajanlani tudom. Mi szeptemberben voltunk szerencsenkre nagyon jo ido volt, igy kitudtunk elvezni a gyonyoru panoramat is.

2015. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A Bagolyvárt már gyerekkoromban is gyakran látogattuk, amikor nevelőapám édesanyámnak udvarolt. Utána ugyanitt volt a lagzijuk is. Nagyon hangulatosan dekorált és elképesztően jó a kilátás a teraszról a városra. Évfordulós helyszínnek kiváló. Aki nem helyi lakos az a szomszédos hotelben megszállhat.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Esküvőn jártam a helyszínen, kellemes környezet, pazar kilátással, ha időm engedi biztos visszatérek egy hétvégére és egyénileg is kipróbálom az ételeket. Esküvő helyszínnek tökéletes választás, a panoráma csodálatos, a személyzet készséges és figyelmes, az ételek különlegesek és finomak, a szakács tudománya egyedi, az ital kínálat is bőséges volt.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Várfal Apartman
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
Marilyn City Center Apartman
Hotel Castello
Siklós
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárdterem és játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.06.12.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2020.12.31.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2020.01.20. - 2021.01.21.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.02.29.
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
Kőrösi Apartman
2020.01.29. - 2021.01.21.

Szállodák Pécs környékén
Baranya Hotel Pécs
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Fáradtságűző, tavaszváró Húsvét (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Bagolyvár Vendéglő PécsX