Pezsgőház Étterem Pécs
7621 Pécs, Szent István tér 12.

Pezsgőház Étterem Pécs a térképen

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Pezsgőház Étterem Pécs vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 29.
Pécs belvárosában, az Ókeresztény Mauzóleum és a Székesegyház közelében található elegáns, nagy befogadóképességű étterem. A boltíves pincébe belépve nagyon meglepődtünk, hogy milyen hatalmas ez a hely, valószínűleg sokszor fogadnak szervezett csoportokat, ellenkező esetben nehéz elképzelni, hogy van kereslet ekkora férőhelyes vendéglátó egységekre.

ádica TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pécsi városnézésünk során az ebédünket a Pezsgőház Étterem hangulatos pincéjében fogyasztottuk el. Érdekes volt az a boltíves étterem, tégla falakkal, a szépen megterített asztalokon gyertya égett, a színek is összehangolva, nagyon jó benyomást keltett ahogy beléptünk. A kiszolgálók udvariasan, mosolygósan és gyorsan szolgálták fel az ebédünket.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás nagyon kedves, figyelmes, vendégközpontú, udvarias, európai színvonal.
Az ételek fantasztikusak, nagyon finomak, csodás dekorációkkal, itt lelke van az ételeknek, emellett felszolgálnak "chef ajándéka" pici előételt is, egyszóval európai színvonal.
A kedvenc éttermem.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem teljesen borospince hangulatot áraszt. A nagy melegben városnézés után, jólesett a hűvösség. . . Az ételek nagyon különlegesek voltak, az italokról is (pezsgő) csak azt lehet mondani, hogy kiválóak. Bár az árak miatt nem leszünk gyakori vendégek, de mindenképpen megér egy próbát, akár turistaként a nevezetességek megtekintése után térünk be (közelben a világörökségi helyszínek, akár csak egy jó étel miatt.

2013. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon hangulatos, stílusos. Pedagógus nap alkalmából itt ünnepeltünk a kollégákkal és nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek finomak voltak, különösen a desszertek. Szép a tálalás, de a látvány mellett az ízek sem maradnak el. Az italok drágák, de abban sem csalódtunk. Jó döntés volt ide betérni, bármikor szívesen újra megismételném ezt az élményt.

Beer TOP fotófeltöltő
2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátom pécsi, ezért elég gyakran járok a városban. Az egyik - nem olcsó,de - kedvenc helyünk a volt Pannónia pezsgőgyár étterme, ami nagyon közel van a székesegyházhoz. A pezsgőgyár bejáratánál egy hangulatos téglával kirakott pincehelyiségbe ér az ember. nem lehet mellényúlni, minden finom, és ne hagyja ki senki az egyedi pezsgőket se, amikből a szemben lévő gyári shopban vásárolni is lehet.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Kálvária-Rácz Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.24. - 2019.12.28.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.115,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2021.06.29.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.10.24.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.31.
Borbolya Apartmanok
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.27. - 2020.09.17.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Pezsgőház Étterem PécsX