Judit Mária

Judit Mária adatlapja

Regisztráció2014.05.28
Utoljára itt2016.09.22

2015. szeptember 22.a párjával járt itt
Mecseknádasdon töltöttünk néhány napot ahol ezt az éttermet néztem ki előre ill. helyben is ezt ajánlották. Menü ajánlatot is megtudtam előre nézni így célzottan választottunk és jó döntés volt kedvező ár és ízletes ebéd párosítással. Nagyon meleg volt de a teraszon így is kellemes körülmények között lehetett étkezni.
Gyenge 2016. szeptember 22.barátokkal járt itt
4 főre vettem egy kupont, mely a következőt tartalmazta:Francia hagymaleves, vegyes tál: rántott hús, rántott sajt, rántott gomba, sült csirkecomb, hasáb burgonya, rizs savanyú, gyümölcsös piskóta. Sajnos a hölgy közölte, hogy nem erre a kuponra készültek? , (nem is értettem, mert asztalfoglaláskor nem kérdeztek rá) nincs hagymaleves, hús levest tud hozni.
Kiváló 2014. május 28.családjával járt itt
Március elején itt ünnepeltük a lányunk diplomáját családi körben. Étteremmel még nem voltam ilyen elégedett. A fogadás, kiszolgálás, ételek választéka, mennyisége, íze tökéletes. Azt külön tanítani kellene, ahogy a kedves pincér hölgy kiszolgálta társaságunkat. Soha nem volt tolakodó, de mindig ott volt amikor szükség volt rá.