Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd
7695 Mecseknádasd, Jókai u.3-5.

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd a térképen

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd értékelése:

2. helyezett a 2 mecseknádasdi étterem közül
168. helyezett Dél Dunántúlon - 462 étterem közül

H-Szo 11:00-22:00
V 09:00-22:00
étterem, fagyizó, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd bemutatkozása

Éttermünk közvetlen a 6-os főút mellett fekszik , a Kelet-Mecsek festői szépségű völgyében.A betérő vendég
étlapunk széles választékából,illetve hétköznapokon napi menüből választhat.Csoportokat 50 főig vállalunk.
Nálunk fizethet bármelyik ... Tovább >>
Nálunk fizethet bármelyik étkezési utalvánnyal vagy Szép kártyával.Gyereksarok,fagylalt,kávé,sütemény,igény esetén borkóstoló.Térjen be ,érdemes!

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd képei

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd vélemények

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Szállásunkról miután ott nem üzemelt a konyha Húsvét napján így ide irányítottak bennünket. Szólt a pincér, hogy várni kell, de még így sem volt túl sok. A levesek és a főétel is nagyon finomak voltak és a mennyiség is elég. Cukrászsüteményük is volt, de azt már nem tudtuk megkóstolni. A kávé is jó volt, jól laktunk.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mecseknádasdon töltöttünk néhány napot ahol ezt az éttermet néztem ki előre ill. helyben is ezt ajánlották. Menü ajánlatot is megtudtam előre nézni így célzottan választottunk és jó döntés volt kedvező ár és ízletes ebéd párosítással. Nagyon meleg volt de a teraszon így is kellemes körülmények között lehetett étkezni. A kiszolgálás gyors volt csak mosolytalan.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15.
Mecseknádasdon, a főút mellett található családias jellegű vendéglő. Kiváló parkolási lehetőség. fedett teraszán a nyári meleg ellenére is árnyas környezetben fogyaszthatunk. Kora délután érkeztünk, egy könnyű,olcsó ebédre vágytunk. Az étlap megtekintése után, ami ugyan változatos ételekkel csábított, mégis úgy döntöttünk,h a kínálatból a napi menüt választjuk.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén a festői szépségű mecseki kis falucskában, Óbányán nyaraltunk, Mecseknádasd szomszédságában. Közvetlenül a 6-os út melletti étteremnél álltunk meg ebédelni. Az étterem parkolási lehetősége jó, az udvarban tudtunk parkolni. Nyári időszakban lehetőség van a teraszon is étkezni. Mi, ennek ellenére a benti hűvösebb helyet választottuk.

Legnépszerűbb csomagok Mecseknádasdon és környékén
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.22.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness részleg használattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással
2021.01.15. - 2021.12.23.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.02. - 2021.12.20.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.06. - 2022.08.05.

Szállodák Mecseknádasd környékén
Thermal Hotel Harkány Mecseknádasd
Ametiszt Hotel Mecseknádasd
Tókert Fogadó Mecseknádasd
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

Schlossberg Vendéglő MecseknádasdX