Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd
7695 Mecseknádasd, Jókai u.3-5.

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd a térképen

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd értékelése:

2. helyezett a 2 mecseknádasdi étterem közül
116. helyezett Dél Dunántúlon - 495 étterem közül

H-Szo 11:00-22:00
V 09:00-22:00
étterem, fagyizó, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd bemutatkozása

Éttermünk közvetlen a 6-os főút mellett fekszik , a Kelet-Mecsek festői szépségű völgyében.A betérő vendég
étlapunk széles választékából,illetve hétköznapokon napi menüből választhat.Csoportokat 50 főig vállalunk.
Nálunk fizethet bármelyik ... Tovább >>
Nálunk fizethet bármelyik étkezési utalvánnyal vagy Szép kártyával.Gyereksarok,fagylalt,kávé,sütemény,igény esetén borkóstoló.Térjen be ,érdemes!

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd képei

Schlossberg Vendéglő Mecseknádasd vélemények

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Szállásunkról miután ott nem üzemelt a konyha Húsvét napján így ide irányítottak bennünket. Szólt a pincér, hogy várni kell, de még így sem volt túl sok. A levesek és a főétel is nagyon finomak voltak és a mennyiség is elég. Cukrászsüteményük is volt, de azt már nem tudtuk megkóstolni. A kávé is jó volt, jól laktunk.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mecseknádasdon töltöttünk néhány napot ahol ezt az éttermet néztem ki előre ill. helyben is ezt ajánlották. Menü ajánlatot is megtudtam előre nézni így célzottan választottunk és jó döntés volt kedvező ár és ízletes ebéd párosítással. Nagyon meleg volt de a teraszon így is kellemes körülmények között lehetett étkezni. A kiszolgálás gyors volt csak mosolytalan.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15.
Mecseknádasdon, a főút mellett található családias jellegű vendéglő. Kiváló parkolási lehetőség. fedett teraszán a nyári meleg ellenére is árnyas környezetben fogyaszthatunk. Kora délután érkeztünk, egy könnyű,olcsó ebédre vágytunk. Az étlap megtekintése után, ami ugyan változatos ételekkel csábított, mégis úgy döntöttünk,h a kínálatból a napi menüt választjuk.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén a festői szépségű mecseki kis falucskában, Óbányán nyaraltunk, Mecseknádasd szomszédságában. Közvetlenül a 6-os út melletti étteremnél álltunk meg ebédelni. Az étterem parkolási lehetősége jó, az udvarban tudtunk parkolni. Nyári időszakban lehetőség van a teraszon is étkezni. Mi, ennek ellenére a benti hűvösebb helyet választottuk.

Legnépszerűbb csomagok Mecseknádasdon és környékén
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.25. - 2021.12.22.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2020.12.23.
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
8 nap/7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.

Szállodák Mecseknádasd környékén
Ametiszt Hotel Mecseknádasd
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Mecseknádasd
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Mecseknádasd
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Ősszel is vár a Dráva Hotel (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)

Schlossberg Vendéglő MecseknádasdX