Castrum Cafe & Restaurant Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Castrum Cafe & Restaurant Szentendre vélemények

Szörnyű 2016. október 3.a párjával járt itt
Életemben nem ettem még ennyire rághatatlan hússzeletet! És ezt steak-nek hirdették meg, de az akciós árát sem érte meg! Rághatatlan hús, ízetlen mártás (állítólag rózsabors). Kiábrándító. Közben a nyitott konyhából ömlik az olajszag és a konyhai csörömpölés hangja. Senkinek sem ajánlom, mém mindig érzem az olajszagot magamon!
Gyenge 2016. szeptember 22.barátokkal járt itt
4 főre vettem egy kupont, mely a következőt tartalmazta:Francia hagymaleves, vegyes tál: rántott hús, rántott sajt, rántott gomba, sült csirkecomb, hasáb burgonya, rizs savanyú, gyümölcsös piskóta. Sajnos a hölgy közölte, hogy nem erre a kuponra készültek? , (nem is értettem, mert asztalfoglaláskor nem kérdeztek rá) nincs hagymaleves, hús levest tud hozni.
2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Egy bónusz-akció keretében jártunk az étteremben. Skanzen-tál 2 személyre. Eredetileg ettünk volna levest is, de a "húsleves májgombóccal" májgombóc nélkül lett volna, így maradtunk a kétszemélyes tálnál. Jól jártunk, hogy nem ettünk levest, mert így is csomagoltattunk maradékot. Az adag több mint bőséges.
Castrum Cafe & Restaurant Szentendre - Étel/italCastrum Cafe & Restaurant Szentendre - Étel/ital
Szörnyű 2016. július 27.a párjával járt itt
Az étterem mindössze 250 méterre található Szentendre főutcájától. (Nem mértem, olvastam. ) Ez elvben nem sok, ahhoz viszont épp elég, hogy a várost járó turistáknak ne essen útba. Ide nem lehet séta közben betérni, mert teljesen kiesik a fősodorból. Nincs is járda, csak egy nagy parkoló.
Castrum Cafe & Restaurant Szentendre - Külső képCastrum Cafe & Restaurant Szentendre - Étel/ital
Átlagos 2016. április 23.gyerekekkel járt itt
Fiammal voltunk ebédelni, egy meghirdetett bónuszt vásároltam tőlük, Skanzen-tál 2 személyre. Sajnos nem váltottàk be az igéretüket, mivel a meghirdetett ételből 2 tétel is hiányzott, és az eredeti árán semmiféle képpen nem vásárolnám meg az ételt. De amit feltálaltak, az finom volt, udvariasak voltak a pincérek, de mégsem volt az igazi. Többször nem megyek ebbe az étterembe.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 6.barátokkal járt itt
Névnapom alkalmából barátnőm hívott meg egy kis helyre vacsorázni. Kellemes augusztusi délután ültünk be a szentendrei Castrum Cafe&Restaurant teraszára, egy kiskutyával együtt. Rögtön jöttek is: a pincér az étlappal, egy kisfiú pedig a kutyusnak hozott vízzel. Feladtuk a rendelést, s bizony a kézbesítésre elég sokat kellett várnunk.
Castrum Cafe & Restaurant Szentendre - Étel/italCastrum Cafe & Restaurant Szentendre - Külső képCastrum Cafe & Restaurant Szentendre - Külső kép