Bognár Étterem Ôriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Kovácsszer 96.

Bognár Étterem Ôriszentpéter a térképen

Bognár Étterem Őriszentpéter értékelése:

0. helyezett a 3 őriszentpéteri étterem közül
0. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

étterem
bio alapanyagú ételek ...
magyar, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
különterem - max. 65 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Soproni

Bognár Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

AZ Őrség fővárosában ŐRISZENTPÉTEREN ,családias környezetben várjuk Kedves Vendégeinket . Tájjellegű ételeink/dödölle, vasi paprikás pecsanye, tökös-mákos rétes/gasztronomiai élvezete mellett csoportos és családi rendezvények szervezésével állunk az Önök rendelkezésére .

Bognár Étterem Ôriszentpéter képei

Bognár Étterem Ôriszentpéter vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Nyaralás az Örségben. . A városban egy hangulatos étterem z fő út mellett. Korlátlan fogyasztás- 3000ft- ért. Rengeteg félé ételből lehet választani,a helyi specialitást - dödöllét választottuk, ellőtte nagyon finom gyümölcs levest. A felszolgálás és a kiszolgálás nagyon barátságos volt. Hétköznap, és jöttek kirándulók szép számmal.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Mi pont egy olyan hétvégét fogtunk ki, amikor vadas ételeket lehetett fogyasztani, így azt rendeltünk. Ízben átlagosnak mondanám az ételeket. A felszolgálással nem volt probléma, gyorsak voltak, az ételek megfelelő hőmérsékletűen kerültek az asztalra. Az árak reálisak. Nem ez a leghangulatosabb étterem a környéken, berendezésében egyszerű.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
8 fővel érkeztünk meg vacsorázni. Előre szólt a felszolgáló, hogy minimum fél órát kell várnunk mert sokan vannak. Szerintem ezt nem is kellett volna mondaniuk. 3 pincér foglalkozott velünk. A leves nagyon finom volt. A Dödöllét kép alapján választottuk, aminek semmi köze a valósághoz :(. A szobahőmérsékletű baracklé gondot okozott nekik.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Vacsorázni tértünk be egy nagyobb csapattal. Két terem van az étteremben. Az egyikben egy esküvő volt, a másikban pedig mi vacsoráztunk. (kb. 60 főről van szó, így reggel előre leadtuk a rendelést)
Három pincéren "osztozott" a két társaság, így eléggé lassan ment a kiszolgálás. Két személyes hidegtálat kértünk. A hal íztelen volt, langyos, a csirkemell és a sertés szelet hideg.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Első alkalommal ebédelni tértünk be és kedvesen, gyorsan szolgáltak ki bennünket, annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben. Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálással sem volt problémánk, így egy másik alkalommal is visszatértünk a délutáni órákban, amikor csak desszertet fogyasztottunk.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 18.
Az étterem azt hirdeti, hogy vállal kiszállítást, de ha pár ember betéved akkor már nem lehetséges. Kérdem én, akkor mi a jó francért vállal kiszállítást, ha egy héten 5-ből háromszor nem képes kiszolgálni az "éhes szájakat". Telefonálok próbálnék rendelni erre jön unottan a válasz, hogy csak akkor kapok ebédet, ha odamegyek és ott eszek.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Nem ajánlom senkinek, szörnyű egy hely, a minőség borzasztó, koszos minden, a kiszolgálás vontatott, a felszolgáló flegma.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 12.
Évekkel korábban voltunk már itt és nagyon jó volt minden, de ezúttal nagyon mellényúltunk. Már az gyanús volt, hogy senki nem volt az étteremben. Aztán kénytelen-kelletlen felvették a felszolgálók a rendelést. Borzasztó sokat kellett várni és közben nagyon hideg volt. Az ételeket össze-vissza hozták ki, a minőség pedig a középszerűtől még egy fokkal gyengébb volt.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. novemberben járt itt
Értékelt: 2015. november 6.
Jó emlékeim vannak az étteremről, többször jártam ott, kisebb-nagyobb társasággal. Mindig meg voltam(unk) elégedve. Én a rántott vargányára emlékszem szívesen dödöllével, de a levesek is háziasak, finomak. Semmi rosszat nem tudnék a személyzetre mondani, gondtalan időtöltés volt, szép helyen. Jó parkolási lehetőség van a ház előtt, könnyen megtalálható a hely.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Sziasztok ! Azt mondják az ember nem változik csak alakul. Nekem sikerült megmaradnom a legjobbnál. . . az pedig a Pejsli. Levesnek leves de mégis több (a gulyás felejtős, a jó balatoni halászlé konkurencia lehet). Amint meglátom az "Őrség fővárosát" ide be kell térnem, és még nem csalódtam. És ami a fő utána elég egy tökös-mákos rétes.

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Kulcsos Vendégház
Ôriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2021.08.11.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
6 nap/5 éjszaka 40.970,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, strand belépővel, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetősséggel
2020.07.15. - 2020.09.20.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 14.875 - 18.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.07.13. - 2020.12.28.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 32.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2020.12.28.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 20.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.01.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 5.375,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.05. - 2020.12.31.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 25.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.30. - 2021.06.30.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.12.31.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2021.05.17.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2021.08.11.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Ôriszentpéter
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Abbázia Country Club Ôriszentpéter
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Balance napok
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Bognár Étterem ÔriszentpéterX