Bognár Étterem Ôriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Kovácsszer 96.

Bognár Étterem Ôriszentpéter a térképen

Bognár Étterem Őriszentpéter értékelése:

2. helyezett a 4 őriszentpéteri étterem közül
123. helyezett Nyugat Dunántúlon - 705 étterem közül

étterem
bio alapanyagú ételek ...
magyar, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
különterem - max. 65 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Soproni

Bognár Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

AZ Őrség fővárosában ŐRISZENTPÉTEREN ,családias környezetben várjuk Kedves Vendégeinket . Tájjellegű ételeink/dödölle, vasi paprikás pecsanye, tökös-mákos rétes/gasztronomiai élvezete mellett csoportos és családi rendezvények szervezésével állunk az Önök rendelkezésére .

Bognár Étterem Ôriszentpéter képei

Bognár Étterem Ôriszentpéter vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
Családdal jártunk itt őszi szünetben. A hely régi hangulatú, egyszerűen berendezett. Csak svédasztalos étkezés volt, ami 2950 Ft/ fő. A kiírtakkal ellentétben gyerekkedvezményt nem kaptunk. Az ételek átlagosak, semmi extra. Aki sokat akar enni, átlagos ételekből annak ajánlható a hely. A két pincér kedves volt és segítőkész.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Nyaralás az Örségben. . A városban egy hangulatos étterem z fő út mellett. Korlátlan fogyasztás- 3000ft- ért. Rengeteg félé ételből lehet választani,a helyi specialitást - dödöllét választottuk, ellőtte nagyon finom gyümölcs levest. A felszolgálás és a kiszolgálás nagyon barátságos volt. Hétköznap, és jöttek kirándulók szép számmal.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Mi pont egy olyan hétvégét fogtunk ki, amikor vadas ételeket lehetett fogyasztani, így azt rendeltünk. Ízben átlagosnak mondanám az ételeket. A felszolgálással nem volt probléma, gyorsak voltak, az ételek megfelelő hőmérsékletűen kerültek az asztalra. Az árak reálisak. Nem ez a leghangulatosabb étterem a környéken, berendezésében egyszerű.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
8 fővel érkeztünk meg vacsorázni. Előre szólt a felszolgáló, hogy minimum fél órát kell várnunk mert sokan vannak. Szerintem ezt nem is kellett volna mondaniuk. 3 pincér foglalkozott velünk. A leves nagyon finom volt. A Dödöllét kép alapján választottuk, aminek semmi köze a valósághoz :(. A szobahőmérsékletű baracklé gondot okozott nekik.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Vacsorázni tértünk be egy nagyobb csapattal. Két terem van az étteremben. Az egyikben egy esküvő volt, a másikban pedig mi vacsoráztunk. (kb. 60 főről van szó, így reggel előre leadtuk a rendelést)
Három pincéren "osztozott" a két társaság, így eléggé lassan ment a kiszolgálás. Két személyes hidegtálat kértünk. A hal íztelen volt, langyos, a csirkemell és a sertés szelet hideg.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Első alkalommal ebédelni tértünk be és kedvesen, gyorsan szolgáltak ki bennünket, annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben. Az étel nagyon finom volt, a kiszolgálással sem volt problémánk, így egy másik alkalommal is visszatértünk a délutáni órákban, amikor csak desszertet fogyasztottunk.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 18.
Az étterem azt hirdeti, hogy vállal kiszállítást, de ha pár ember betéved akkor már nem lehetséges. Kérdem én, akkor mi a jó francért vállal kiszállítást, ha egy héten 5-ből háromszor nem képes kiszolgálni az "éhes szájakat". Telefonálok próbálnék rendelni erre jön unottan a válasz, hogy csak akkor kapok ebédet, ha odamegyek és ott eszek.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Nem ajánlom senkinek, szörnyű egy hely, a minőség borzasztó, koszos minden, a kiszolgálás vontatott, a felszolgáló flegma.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 12.
Évekkel korábban voltunk már itt és nagyon jó volt minden, de ezúttal nagyon mellényúltunk. Már az gyanús volt, hogy senki nem volt az étteremben. Aztán kénytelen-kelletlen felvették a felszolgálók a rendelést. Borzasztó sokat kellett várni és közben nagyon hideg volt. Az ételeket össze-vissza hozták ki, a minőség pedig a középszerűtől még egy fokkal gyengébb volt.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. novemberben járt itt
Értékelt: 2015. november 6.
Jó emlékeim vannak az étteremről, többször jártam ott, kisebb-nagyobb társasággal. Mindig meg voltam(unk) elégedve. Én a rántott vargányára emlékszem szívesen dödöllével, de a levesek is háziasak, finomak. Semmi rosszat nem tudnék a személyzetre mondani, gondtalan időtöltés volt, szép helyen. Jó parkolási lehetőség van a ház előtt, könnyen megtalálható a hely.

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225 - 8.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.05. - 2021.09.20.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.09. - 2022.08.29.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
3 nap/2 éjszaka 12.535,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, parkbelépővel, csónakázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Abbázia Country Club
Nemesnép
2 nap/1 éjszaka 15.290 - 19.690,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.13. - 2021.12.19.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, zenés grill-party-val, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.26.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.04.30. - 2021.12.23.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.12.31.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.12.23.
Hegyalja Apartman
Cák
2021.05.01. - 2021.10.31.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzési lehetőséggel, parkolással
2021.05.07. - 2021.06.20.
Csinyálóház
Velemér
2021.04.15. - 2021.11.10.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 25.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.04. - 2022.01.31.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gotthard Therme Hotel & Conference Ôriszentpéter
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Thermal Hotel Balance  Ôriszentpéter
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
Félpanziós akció (1 éjtől)
Senior hétköznapok

Bognár Étterem ÔriszentpéterX