Judy77

Judy77 adatlapja

Szeretek mindent, ami a wellnessel és a pihenéssel kapcsolatos.
A párommal megyünk mindenhová. Szeretünk új helyeket kipróbálni, de ha valamelyik megtetszik oda többször is visszatérünk.
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2024.03.31

Szörnyű 2015. január 29.a párjával járt itt
Én sajnos csak egy pozitív dolgot tudok írni az étteremről az az, hogy jól főznek, de ez akkor se kompenzálja a többi negatívumot. Hetente egyszer tértünk be hozzájuk, általában dél tájban, de pár hónapja inkább másik helyet kerestünk. A pincérek unottan, sokszor bunkón viselkednek.
2013. április 23.a párjával járt itt
Általában hétvégén szombaton (vasárnap zárva van) szoktunk megfordulni a párommal itt. Ebédidőben bőséges svédasztal várja a vendégeket. Háromféle leves, legalább ötféle főétel körettel és kétféle desszert van. A salátáért viszont fizetni kell, de a számla végösszege még az elfogyasztott ásványvízzel együtt sem éri el háromezret.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Kétszer voltunk ebben a szállodában. Először októberben, majd februárban akkor már egy nagyobb baráti. Pont azért mentünk ide másik 4 családdal, mert először nagyon elégedettek voltunk. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges volt. Minden megtalálható volt a svédasztalon. Az italok viszont nagyon drágák voltak.