Stella Rose Étterem Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Stella Rose Étterem Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2017. június 7.a párjával járt itt
A belvárostól távolabb, Nagykálló felé haladva, a Lujza utcán található az étterem. Busszal, kocsival egyaránt megközelíthető. A buszmegálló pár száz méterre az étteremtől, a főúton található. Aki pedig kocsival érkezik az étterem parkolójában teheti le a járművet. Az étterem belső része elég ódivatú.
2016. október 5.a párjával járt itt
Nagyon finoman főznek de a kiszolgálas nagyon rossz.A hely tiszta és rendezett de a felszolgálók arrogánsak.Szinte kiakadnak ha kérek még egy kólát.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt születésnapi vacsorán. Az étterem eléggé kint van a városból, de kocsival jól meg lehet közelíteni. A parkolás jól megoldott. A pincér kedves volt, nem tolakodó, és tiszta a hely. Átlagos étterem, semmi extra. Átlagos ételek, átlagos áron. minden finom volt, amit rendeltük. Sajnos azóta nem tudtunk visszamenni, pedig remek hely :)
Szörnyű 2015. január 29.a párjával járt itt
Én sajnos csak egy pozitív dolgot tudok írni az étteremről az az, hogy jól főznek, de ez akkor se kompenzálja a többi negatívumot. Hetente egyszer tértünk be hozzájuk, általában dél tájban, de pár hónapja inkább másik helyet kerestünk. A pincérek unottan, sokszor bunkón viselkednek.
Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Kedves Éhesek! A vőlegényemmel lagzinknak kerestünk helyszínt, de a nagy nézelődésben meg is éheztünk. Vacsora előtt megnéztük az éttermet, és a helyszín nagyon megnyerő volt. A vacsora minőségén múlt a döntés. Nagyon izgultam, mert fontos volt számunkra, hogy milyen az étel. Pazar ételek vannak az étlapon, ÓRIÁSI adagot kaptunk.
Kiváló 2014. június 17.családjával járt itt
Több alkalommal is voltam Nyíregyházi révén. Esküvőn mindig minden óramű pontosággal zajlott.
Nem volt hideg étel vagy üres pohár, itt felhőtlenül lehet mulatni.
Bátran ajánlom mindenkinek aki igényes,kultúrált helyen akar eltölteni egy üzleti ebédet vagy egy romantikus vacsorát. Arról nem is beszélve ,hogy minőségben,ízvilágban és árban is kiváló.
Ha valaki éttermet keres Nyíregyen ÉN csak ezt ajánlom!
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Többször volt szerencsém az étteremben ebédelni. Az ételek nagyon finomak, elég nagy választék van. A kiszolgálás kedves volt, tiszta hely, egyetlen baja, hogy a belvárostól elég messze van. Nagyon hangulatos, a teraszon ebédelni a legjobb. Kelet kupon elfogadó hely, ezért többször fél áron ebédeltünk.
Stella Rose Étterem Nyíregyháza - Étel/italStella Rose Étterem Nyíregyháza - Külső képStella Rose Étterem Nyíregyháza - Étel/ital
2013. október 27.családjával járt itt
2013. szeptemberében egy egész napos vásárlás közben betértünk az étterembe ebédelni. Svédasztalos ebéd lehetőség volt, amelyyel nagyon meg voltunk elégedve. Többféle ételből lehetett választani, jó áron. Többfélét megkóstoltunk, és mindegyik étel finom volt, kétféle desszertből is lehetett választani. Az étterem szép, mi a teraszt választottuk.
Kiváló 2013. június 13.családjával járt itt
Az esküvőnket tartottuk az étteremben. Gyönyörű volt az egész nap, de az étteremben ehez nagymértékben hozzájájárult. A segítőkészség, udvariasság, gyors problémamegoldó képesség jellmezi az egész étterem személyzetét és vezetését. A terem gyönyörű, tiszta, rendezett, nagyon világos. Zárt parkolós mely nagyon jó.