Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta
4252 Nyíradony-Tamásipuszta, Akácos út 21.

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta a térképen

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta vélemények

ragoka TOP szállásértékelő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendben volt minden, kivéve a légkondicionálás, ugyanis, nem működött, meleg volt a szobába, nem is lehetett állítani rajta! A wellnessben nem működtek a gépek, a 3 nap alatt egyszer sem! A víz nagyon hideg volt, így csak mártózni lehetett! Egyébként ajánlom a szállodát mindenkinek! Kár hogy a kaland park sem működött.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Sok jót olvastunk a Med hotelről gondoltam elmegyünk kipróbálni mi az igazság. Nagyon szépen megépített hotel tetszett a kialakítása mindenre gondoltak. Ami feltűnő volt, bár nem rég építették, de nem találtam semmi hibát, leszakadt karnis törött szék a wellnessbe is minden új volt nem volt algás és törött csempével se találkoztam.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Környezet: Szeretnéd indokolatlanul gazdagnak érezni magad? Gyere ide! A környék kapukon kívüli gyalogos felfedezésétől eltekintettünk. Parkoló: Ingyen parkolhatsz, de a kocsid épségét nem garantálhatja senki. Szálloda: hivalkodó és ízléstelen, persze erre felkészültem a fotók alapján, mégis mély nyomot hagyott.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Sok helyen megfordultunk már, de ilyen szép szállodában még nem voltam. Egy akciós oldalon vettem meg két éjszakára két felnőtt egy egy kisgyerek részére, de még igy sem a legolcsóbb helyek közé tartozik. A szobát 14 órától lehetett elfoglalni, mivel hamarabb érkeztünk, így szétnéztünk a szálloda körül.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A külső környezet éa a kastély kontraszt nagyon éles ( romatelep - gyönyörűen parkosított szállás )A parkolás zárt szép körülmények között. Tiszta szoba, távirányítható redőnnyel. Étel felhozatal bőséges és finom , széles igényeket kielégít. A szállás és a körülmény nagyon jó, a személyzet segítőkész. Hátrány : a 4 yakuzzi egyike sem ment, a finn szauna első nap hideg volt.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Nagyon szép már kivülről lenyűgöző az épület. Belül igazi kastélyban érezhette az ember magát. Nagyon kedves a személyzet mindenben segitettek. Az étkezés minősége és mennyisége is kiválló. Valószinű hogy nyáron visszatérünk, mert a park is csodállatos igy télen is, de nyáron még kellemesebb lehet ott sétálgatni. A délutáni uzsonna is nagyon egyedi.

2018. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Céges konferenciára érkeztünk ide párommal, sok helyen jártunk már de elsőre nevettünk 1-2 dolgon, lásd 2 kitömött oroszlán a bejáratnál bent. Mivel ismerjük a tulajdonos gondolkozásmódját és életvitelét, elfogadtuk hogy itt minden az ő élgondolása alapján lett kialakítva, ami nem feltétlen egyezik a mi ízlésünkkel.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az épület új építésű, csodás. A beltér és a kültér egyaránt luxus kényelmet nyújt télen-nyáron egyaránt. Ami számunkra kellemetlen volt, hogy az ablakpárkányok tele voltak elpusztult háziléggyel. Mivel utószezonban voltunk ( szándékonsan, h. tudjunk pihenni)tudtuk, hogy kevesebb vendég lesz. A kevesebb vendég értelemszerűen kisebb ételkínálattal járt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
A nyugalom szigete ez a mesés szálloda. A gyönyörű kastélyban királynőnek éreztem magamat. Pazar berendezés, kifogástalan tisztasság,
kedves személyzet, változatos, izletes ételek. Külön dicséretet érdemel az uzsonna meglepetés. A wellnes részleg hangulatos,a medencék különböző hőfokkal működnek,
naponta tiszta törölköző.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom, ki választotta ki a helyszínt, de egy kicsit fura a puszta közepén, a szegénysor kellős közepén egy 4 csillagos szálloda. . . . Alapvetően ez egy jó hotel, bár a játszópark mellette nem igazán üzemel, ami nekünk csalódás volt, hiszen ezért mentünk pont oda a gyerekekkel. és a honlapon meghirdetett "tengerparti" külső részleg sem működöt.

Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.08.09. - 2022.06.22.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 23.525,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2023.01.31-ig
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.13. - 2021.12.29.
Muskátli Vendégház
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 27.007,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.100 - 41.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Attila Vendégház
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.12.20-ig

Szállodák Nyíradony-Tamásipuszta környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Nyíradony-TamásipusztaX