Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta
4252 Nyíradony-Tamásipuszta, Akácos út 21.

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta a térképen

Szállások Nyíradony-Tamásipuszta városában
Wellness csomagok Nyíradony-Tamásipuszta városában

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 8.
Rendben volt minden, kivéve a légkondicionálás, ugyanis, nem működött, meleg volt a szobába, nem is lehetett állítani rajta! A wellnessben nem működtek a gépek, a 3 nap alatt egyszer sem! A víz nagyon hideg volt, így csak mártózni lehetett! Egyébként ajánlom a szállodát mindenkinek! Kár hogy a kaland park sem működött.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Sok jót olvastunk a Med hotelről gondoltam elmegyünk kipróbálni mi az igazság. Nagyon szépen megépített hotel tetszett a kialakítása mindenre gondoltak. Ami feltűnő volt, bár nem rég építették, de nem találtam semmi hibát, leszakadt karnis törött szék a wellnessbe is minden új volt nem volt algás és törött csempével se találkoztam.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Környezet: Szeretnéd indokolatlanul gazdagnak érezni magad? Gyere ide! A környék kapukon kívüli gyalogos felfedezésétől eltekintettünk. Parkoló: Ingyen parkolhatsz, de a kocsid épségét nem garantálhatja senki. Szálloda: hivalkodó és ízléstelen, persze erre felkészültem a fotók alapján, mégis mély nyomot hagyott.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Sok helyen megfordultunk már, de ilyen szép szállodában még nem voltam. Egy akciós oldalon vettem meg két éjszakára két felnőtt egy egy kisgyerek részére, de még igy sem a legolcsóbb helyek közé tartozik. A szobát 14 órától lehetett elfoglalni, mivel hamarabb érkeztünk, így szétnéztünk a szálloda körül.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A külső környezet éa a kastély kontraszt nagyon éles ( romatelep - gyönyörűen parkosított szállás )A parkolás zárt szép körülmények között. Tiszta szoba, távirányítható redőnnyel. Étel felhozatal bőséges és finom , széles igényeket kielégít. A szállás és a körülmény nagyon jó, a személyzet segítőkész. Hátrány : a 4 yakuzzi egyike sem ment, a finn szauna első nap hideg volt.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Nagyon szép már kivülről lenyűgöző az épület. Belül igazi kastélyban érezhette az ember magát. Nagyon kedves a személyzet mindenben segitettek. Az étkezés minősége és mennyisége is kiválló. Valószinű hogy nyáron visszatérünk, mert a park is csodállatos igy télen is, de nyáron még kellemesebb lehet ott sétálgatni. A délutáni uzsonna is nagyon egyedi.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Céges konferenciára érkeztünk ide párommal, sok helyen jártunk már de elsőre nevettünk 1-2 dolgon, lásd 2 kitömött oroszlán a bejáratnál bent. Mivel ismerjük a tulajdonos gondolkozásmódját és életvitelét, elfogadtuk hogy itt minden az ő élgondolása alapján lett kialakítva, ami nem feltétlen egyezik a mi ízlésünkkel.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az épület új építésű, csodás. A beltér és a kültér egyaránt luxus kényelmet nyújt télen-nyáron egyaránt. Ami számunkra kellemetlen volt, hogy az ablakpárkányok tele voltak elpusztult háziléggyel. Mivel utószezonban voltunk ( szándékonsan, h. tudjunk pihenni)tudtuk, hogy kevesebb vendég lesz. A kevesebb vendég értelemszerűen kisebb ételkínálattal járt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
A nyugalom szigete ez a mesés szálloda. A gyönyörű kastélyban királynőnek éreztem magamat. Pazar berendezés, kifogástalan tisztasság,
kedves személyzet, változatos, izletes ételek. Külön dicséretet érdemel az uzsonna meglepetés. A wellnes részleg hangulatos,a medencék különböző hőfokkal működnek,
naponta tiszta törölköző.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom, ki választotta ki a helyszínt, de egy kicsit fura a puszta közepén, a szegénysor kellős közepén egy 4 csillagos szálloda. . . . Alapvetően ez egy jó hotel, bár a játszópark mellette nem igazán üzemel, ami nekünk csalódás volt, hiszen ezért mentünk pont oda a gyerekekkel. és a honlapon meghirdetett "tengerparti" külső részleg sem működöt.

Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.930 - 15.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig
Cristian Apartman
Best Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2021.08.12.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 26.275,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.715 - 26.137,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Riviera Apartman
2 nap/1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.24-ig
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.167 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Sárga Muskátli Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel

Szállodák Nyíradony-Tamásipuszta környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Nyíradony-TamásipusztaX