Kaca

Kaca adatlapja

Regisztráció2015.11.23
Utoljára itt2016.09.12

Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!
Kiváló 2015. november 23.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzettel, a segítőkészségükkel, a tisztasággal nagyon, és az elhelyezkedéssel. A svéd asztalos reggeli és vacsora kifogástalan volt,és nagyon választékos. Már 2 éve vártam az alkalmat, hogy eljussak ide, és megérte várni. A szolgáltatásoknak egy pici szépséghibája csak annyi volt, hogy a pezsgőfürdő nem működött tökéletesen.
Kiváló 2016. június 9.a párjával járt itt
A párommal 1 éves évfordulónkra választottuk ezt a helyet, és nagyon jónak bizonyult a döntés. A szállás nagyon tiszta és komfortos volt. A személyzet is nagyon készséges. A félpanziós ellátással is meg voltunk elégedve, nagy volt a választék, ízletes, és hatalmas mennyiség. A fürdővel is meg voltunk elégedve.