Kiváló 2016. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 12.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)