5700 Gyula, Kossuth u. 3

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Patrióta Gyulai Kisvendéglő Gyula vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 9.
Imádtuk! Családi ebédre tértünk be a kisvendéglőbe. Már abban a percben ahogy megérkeztünk a tulajdonos hölgy óriási mosollyal és szeretettel fogadott minket. Azonnal segített a hölgyeknek a kabátot elhelyezni és pillanatok alatt kaptunk egy asztalt. Az étlap tele van házilag elkészített minden káros anyagtól mentes finomsággal.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Legutóbbi, két évvel ezelőtt írott értékelésem óta három ízben is megfordultam a Patriótában, tavaly októberben, idén januárban és idén a kolbászfesztivál alkalmával. Nem sorolom fel mindazt, amit ettünk, hosszú lenne, két ízben négyen voltunk, egyszer meg hárman s minden alkalommal mindenki evett legalább két fogást.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Üres étterem, bent kb. két asztalnál, odakint 1 asztalnál ülnek. a "pincérnő" közli hogy nem tudnak kiszolgálni, mert sok a foglalás. (nem aztalfoglalás, hanem telefonon rendelt étel) visszakérdezek, egyedül vagyok nem lehetne megoldani? a válasz nem. ez igen, gratulálok! ha egy étterem ennyit nem képes megoldani, akkor a szerintem ne nyisson ki, a szakács főzzön otthon a családnak, ha képes megfoldani egyáltalán.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem központi jó helyen minden oldalról könnyen megközelíthető. Többször jártam ezen a helyen sohasem csalódtam . Az étterem négy fajta menüvel szolgál minden nap . A menük változatosak mindenki megtalálja a neki valót. Az árak alacsony a minőség kiemelt a mennyiség megfelelő . A tulajdonos szolgálat kész előzékeny udvarias.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
A kisvendéglő a Városház utcai bevásárló negyed elején helyezkedik el több vendéglátóegység szomszédságában. Főszezonban sok turista jár-kel arra, ennek ellenére csak 2-3 vendég ücsörgött a teraszon. Amint megkaptuk az étlapot világossá vált az ok: az árképzés és a viszonylag speciális kínálat nyilván sokakat elriaszt és inkább beülnek egy olcsóbb helyre, az árak ugyanis átlag fölöttiek és számos megszokott fogás nincs a kínálatban.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megmondom őszintén, nem rokonszenveztem azzal a megoldással, hogy egy idő után az értékelések nem játszanak bele egy-egy hely átlagába, hiszen ezzel az embernek a két-három évvel ezelőtti értékelését szinte feleslegessé teszik. Mikor azonban visszaolvastam a Patrióta vendéglő értékéléseit s köztük a sajátomat, amit három esztendeje írtam, igazat kellett adnom a szerkesztőknek.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Gyulán töltött 2 napos kiruccanásunk első estéjére kerestünk vacsorához egy éttermet. Első helyen nem ez volt megjelölve a listánkon, de hála a jó égnek az zárva volt, így megismerhettünk egy kiváló helyet, csodás étkekkel és nagyon kedves kiszolgálással. A város központjában lényegében mindenhez közel található a hely.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hely a város központjában. Közel minden látnivaló! Az ételek kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. Az íz érték arány felül múlja az árakat, az ételek látványa is mindent felül múlnak! Bárkinek nagyon tudom ajánlani! Kellemes környezet, kitűnő és aranyos felszolgálás jellemzi a helyet! Akár jó idő, akár rossz, oda megéri betérni s jókat enni!

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal mentünk be. Ha jól tudom, akkor az egész vendéglőt összesen ketten üzemeltetik. Mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek kifogástalanok voltak. Az étel mennyisége nem túl bőséges és valószínűleg olcsóbb éttermet is lehet találni a városban, de én úgy gondolom, hogy megérte betérni ide, ugyanis mindannyiunk étele kitűnő volt.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30.
Párommal két ünnep közt töltöttük a "nyaralásunkat" Gyulán és séta közben találtuk meg véletlenül ezt a kis éttermet. Az utcai étlapot olvasva megakadt a szemünk a csülkös pacalon és ez miatt tértünk be. Párom ezt a fogást rendelte én pedig a "város legjobb rántott húsát". Mindketten nagyon meg voltunk elégedve mind az ízekkel mind a hely kialakításával is.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Maja Apartman
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 5.429,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.06.21. - 2021.08.25.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.09.01. - 2021.12.29.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.595 - 53.552,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2022.01.02.
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.07.01. - 2021.08.31.
2021.06.13. - 2021.08.22.
Liza Apartman
Villa Rusztika
Gellény Lux Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.08. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 37.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.05.14. - 2023.05.31.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

Patrióta Gyulai Kisvendéglő GyulaX