Kata04

Kata04 adatlapja

Regisztráció2014.04.03
Utoljára itt2016.03.30

Kiváló 2015. július 25.a párjával járt itt
Idén Júliusban töltöttünk itt 4 napot a párommal. Sok helyen jártunk már,de a Puchner Kastélyszálló mindegyiket felülmúlta. Gyönyörű környezet,kifogástalan rend és tisztaság mindenhol,az ételek nagyon finomak,a személyzet udvarias és segítőkész. A kinti medence és a különböző fürdők kipróbálása változatossá tették a napjainkat.
Kiváló 2014. április 3.a párjával járt itt
A hotel rendezett,tiszta,a szobák barátságosan vannak berendezve. A személyzet nagyon kedves,udvarias,segítőkész.Mindent megtesz,hogy jól érezze magát az ember.Az ételek nagyon finomak,változatosak.Még csak egyszer jártam ott,de terveim között szerepel egy hosszú hétvége a Piroskában. :)
Átlagos 2014. július 26.a párjával járt itt
Idén júliusban jártunk ott a párommal. Ami tetszett: mindenhol tisztaság,a személyzet udvarias,segítőkész,a park gyönyörű,az ételek finomak(bár nem túl nagy a választék). Ami nem tetszett: a wellness-részleg kicsi,a szauna használata előtt kérni kell,hogy indítsák be,a kinti medence rettenetesen hideg,ezáltal használhatatlan.