Katica92

Katica92 adatlapja

Regisztráció2017.07.31
Utoljára itt2023.09.23

Kiváló 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el, félpanzióval. Az ételek nagyon finomak voltak és változatos. A szoba szépen berendezett hangulatos volt, a tisztaság is megfelelő. A Wellness részleg kellően nagy szép és tiszta volt. A személyzet kedves segítőkész volt. Mindennel meg voltunk elégedve, bármikor szívesen vissza mennénk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Helikon Keszthely - Hotel Helikon Keszthely - Hotel Helikon Keszthely - Hotel Helikon Keszthely - Hotel Helikon Keszthely - Hotel Helikon Keszthely - Hotel Helikon Keszthely -
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
3 hely közül ahol jártunk az ízlésemnek megfelelően itt volt a legnagyobb választék számomra. Nagyon finom volt ízlésesen tálalva. Tágas nem összezsúfolt asztalok, csendes nyugalmas környezetben.
Kiváló 2017. november 3.a párjával járt itt
Már a második alkalommal jártunk ebben az étteremben és most sem csalódtunk benne. Kedvesen és barátságosan fogadtak minket és a kiszolgálás kifogástalan volt. A rendeléstől az étel felszolgálásig emberi idő telt el nem kellett túl sokat várni, nagyon finom volt és bőséges, nem kicsi adag amivel nem lakunk jól.