Hotel Helikon Keszthely ★★★★

72.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - 1 éjszakás balatoni pihenés
1 éjszakás balatoni pihenés
50.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Többet kevesebbért (min. 3 éj)
142.500 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter
390.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Karácsony (min. 3 éj)
Karácsony
300.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - November 1. - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
November 1. - teljes előrefizetéssel
102.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Május 1. - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Május 1. - teljes előrefizetéssel
195.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Többet kevesebbért (min. 4 éj)
186.000 Ft / 2 fő / 4 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Többet kevesebbért (min. 5 éj)
225.000 Ft / 2 fő / 5 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Többet kevesebbért (min. 7 éj)
330.000 Ft / 2 fő / 7 éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - November 1.
November 1.
77.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Helikon Keszthely - Két ünnep között (min. 2 éj)
Két ünnep között
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény
73.396 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Hotel Helikon Keszthely vélemények

2024. szeptember 14.a párjával járt itt
Nagyon jó volt,a wellness részleg az ellátás pazar,vátozatos különleges ízek,a személyzet kedves segítőkész. A szoba tiszta ,kényelmes, szép volt. Egyetlen negatív dolgot tudok csak mondani,mi a kilencedik emeleten voltunk és este 10-óráig zavaró zúgó hangot lehetett hallani,ami reggel 6-órakkor újra kezdődött.
Kiváló 2024. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Vacsoránál és reggelinél főleg kiemelkedően széles és ízletes ételválaszték. Kiváló a hotel elhelyezkedése, az hogy tetszés szerint a privát parton elérhető Balatonban is fürödhettünk, ahol sup bérlésre is volt lehetőség, vagy a beltéri wellnessben pihentünk.
Kiváló 2024. június 25.a párjával járt itt
Minden nagyon szuper volt, egyedül a wellnessel volt egy kicsi problémánk. Bár tudom, hogy fürdőruha mentes a szauna, és nem vagyok prüd, de kicsit lehetne a zuhanyzó diszkrétebb. Pl egy függöny lehetne rajta. Sajnos sokan kihasználják, hogy a hölgyeken nincs ruha, és most is volt egy idősebb úr, aki igen csak nézelődött, szemmel láthatóan próbálta legeltetni a szemét a hölgyeken.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2024. május 28.a párjával járt itt
Ilyen értékelést még nem adtam szállodának. . . Egyszerűen nem lehetett belekötni semmibe. (Azért majd később írok néhány dolgot ami nem nagyon tetszett) Az elmúlt időben voltunk Sopronban, Almádiban is ahol mindenhol sok problémát tapasztaltunk a szolgáltatással. Itt szuperior szobában voltunk a 8. emeleten. Pazar kilátással a Balatonra.
Hotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - EgyébHotel Helikon Keszthely - Egyéb
Kiváló 2024. április 24.gyerekekkel járt itt
A felújítás előtt is voltam a Helikon Hotelben. Akkor csak a szaunát tudtam használni. Az új szálloda mindenben más ,nagyon szép lett. A wellness részlegben minden lehetőséget igénybe vettünk és teljesen kipihentük magunkat. A fürdőmedence és a jakuzzik is nagy élményt nyújtottak. A félpanziós ellátás kifogástalan volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2024. március 28.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 3 nap 2 éjszakát standard szobában. Sajnos a szobaasszony elfelejtett a WC papirt feltölteni. A recepción többször jeleztük, de nem hoztak. Kérdeztem, hogy hogy menjünk ki venni, mire végre hozott a szobaasszony, de szinte vérig volt sértődve, hogy szólni mertünk. Köszönés elég ritka a személyzet részéről.
2024. január 24.a párjával járt itt
Részletesebb tájékoztatás, vagy akár egy üdvözlő kártya adás (képpel) a szállodáról vagy városról. Ötvenedik születésnapom alkalmából mentünk Önökhöz, jól éreztük magunkat. Esetleg figyelmesség szempontjából lehetne ilyen esetbe akár egy pezsgőt, vagy egy szál virágot behelyezni a szobába.
Kiváló 2024. január 9.a párjával járt itt
Ezt a szállodát nagyon szépen exkluzívan rendbe hozták. Nyáron csodálatos nyaralást nyújt a nyaralóknak. A Szilveszteri szervezés nagyon hiányos volt. Az első énekes szuper jó volt,, majd egy kedves bűvész varázsolt el bennünket. Majd 3 óra várakozás, semmittevés következett.
2024. január 3.a párjával járt itt
A szoba, ellátás, wellness reggeli, vacsora. . . maga a szálloda elhelyezkedése a pazar kilátással, tökéletes élményt nyújtott. Volt néhány apróság amit megjegyeznék. . . szilveszteri műsorban a bűvész helyett valami sokkal látványosabb sóműsorra számítottunk, ezt ellensúlyozta a fantasztikus tűzijáték.
Átlagos 2023. december 30.a párjával járt itt
Tavaly karácsonyi ottlétünkhöz képest látványosan csökkent a színvonal: az ételek minősége/íze/ízvilága/kínálata nagy mértékben romlott, a szobák tisztasága (koszos zokni az ágy alatt, szőrszál az ágyban, stb. )
De a legelszomorítóbb, hogy a kijelentkezés napján már csak külön díjfizetés ellenében maradhattunk volna a szálloda wellness részlegében, míg ezt tavaly díjmentesen megtehettük.
Hotel Helikon Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMikus Gyula sétány 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hullámfürdő • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • bisztró
Hotel Imperial Gyógyszálló