Csülök Vendéglő Budapest
1046 Budapest, Reviczky u. 36.

Csülök Vendéglő Budapest a térképen

Csülök Vendéglő Budapest értékelése:

vendéglő
légkondícionált helyiség, élő zene, kisállat bevihető, táncos hely, WIFI
Visa, EC/MC

Csülök Vendéglő Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Csülök Vendéglő Budapest vélemények

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Kedvenc vendéglőnk Újpesten a Csülök Vendéglő már vagy 20 éve. Minden évben többször is ellátogatunk ide, különösen tavasztól őszig amikor jó időben ki lehet ülni a teraszra. Mindig nagyon finomakat ettünk, kedvencünk a csülkös bableves és a túrós palacsinta, de nagyon finom a juhtúrós sztrapacska is. A csülkös ételekben verhetetlenek.

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Nagyon szeretjük ezt a helyet, már többször ettünk itt. Számunkra amolyan "visszatérős" hely. Az ételek nagyon finomak, mindig másokat szoktunk kipróbálni, de még soha nem csalódtunk. A személyzet kedves, jó és gyors a kiszolgálás. Érdemes foglalni hétvégén, mert hétvégente majdnem mindig teltház van. Jó időben kint is lehet helyet foglalni, nagyon hangulatos!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Már a második alkalommal jártunk ebben az étteremben és most sem csalódtunk benne. Kedvesen és barátságosan fogadtak minket és a kiszolgálás kifogástalan volt. A rendeléstől az étel felszolgálásig emberi idő telt el nem kellett túl sokat várni, nagyon finom volt és bőséges, nem kicsi adag amivel nem lakunk jól. Tiszta és hangulatos hely csak ajánlani tudom.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Már kétszer jártunk itt. A halászlé igazán nagyszerű, szálkamentes, éppúgy a roston hal is. Ügyes szakács, mert ez csak a jobb helyeken van így. Az étterem hangulatát tükrözik a fotók, a valóságban is ilyen kedves hely. A pincérek voltak kissé disztingváltak. Kihozta a második fogást, de még az elsőt fogyasztotta a barátom, így visszavitte, utána meg kicsit sokára hozta vissza, egyébként rendben voltak a vacsorák.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 22.
Az emlékünkben egy kellemes étterem szerepelt, finom ételekkel. Anno isteni finom csülök tálat ettünk itt. Most sajnos csalódnunk kellett. Rossz helyet kaptunk, az étterem és a „forgalom” közepén. Mindenki rajtunk keresztül mászkált. Az ételek mikrózva, inkább menza szintűek. Az adagok irreálisan nagyok, a párom kb.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 24.
Könnyen megtalàltuk az éttermet,nagyon jól lehet parkolni. Mi nagy csülök tesztelők vagyunk, ahol van azt esszük.. A csülök finom volt, de a pékné burgonya sülhetett volna még kicsit. Alapvetően nem rossz, a pincérek kedvesek. Ha arra jàrtok ugorjatok be!

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes vacsorát fogyasztottunk el családommal, ebben a kellemes hangulatú kis helyen.
Régebben sokat jártunk ide és egyik este párommal úgy döntöttünk elvisszük szüleimet vacsorázni.
Nem csalódtunk a helyben és az ételekben sem, és mint az étterem neve is mutatja csülökben verhetetlenek :)

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16.
Jópár évvel ezelőtt, mikor a közelében laktunk, gyakrabban látogattuk az éttermet a nagyon kedves kiszolgálás, a családias környezet és nem utolsósorban a házias ízek miatt. Idén tavasszal szülinap alkalmából döntöttünk úgy, hogy nosztalgiából visszatérünk régi kedvenc éttermünkbe. Nem csalódtunk, sőt. . . .

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.437 - 19.135,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.699,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Portobello Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 40.161,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.08.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Medvefarm belépővel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.22.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2021.05.12. - 2021.12.31.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Csülök Vendéglő BudapestX