keszty

keszty adatlapja

Regisztráció2013.04.01
Utoljára itt2013.06.06

Kiváló 2013. április 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, kisgyermekes családoknak is jó szívvel ajánlom ezt a szállodát. A gyermek játszószobát külön kiemelném, tökéletes minőségű játékokkal és külön gyermekfelügyelettel. A medencék hőmérséklete tökéletes volt, a szaunával is elégedettek voltunk. A büféreggeli minősége kifogástalan és a választék is bőséges volt.
2013. április 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánlani tudom. Tetszett a kiszolgálás, az étel. A személyzet segítőkész volt. A melegvizes medence kissé lehetett volna melegebb is. Kisgyermekkel utaztunk, számára is nagy élmény volt, jól érezte magát. Amin váltortathatnának az csak egy apróság: a lepedők minősége.
Kiváló 2013. április 1.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal jártunk Hévizen, mindig a Hotel Carbonában foglaltunk szállást. Sosem csalódtunk, a személyzet segítőkész, a szobák tisztasága kifogástalan. Talán csak a büféreggeli választékát tudom gyengébbnek értékelni, más hasonló színvonalú szállodákkal összehasonlítva. A medencék tisztasága, a víz hőfoka is rendben volt.