Naturmed Carbona Hotel Hévíz ★★★★

8. helyezett a 152 hévízi szállás közül
26. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1035 szállás közül

Akciós csomagok

Naturmed Carbona Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz gyönyörű városában a Naturmed Hotel Carbona 261 klimatizált szobával, fedett uszodával, szabadtéri élményfürdővel, szauna szigettel, valamint termálfürdővel és wellness-medencével várja a kikapcsolódni vágyókat. A római korok hangulatát idéző fürdő mottója: "a kényeztetés a legjobb ajándék".

Naturmed Carbona Hotel Hévíz képei

Naturmed Carbona Hotel Hévíz

Naturmed Carbona Hotel Hévíz vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt, mindennel meg voltam elégedve. Rendszeresen járunk ide. Mindenkinek ajánlom! A személyzet a hotelben és az étteremben is kedves és segítőkész. A szoba nem túl nagy, de azért el lehet férni benne. A kezelések jók, kedvesek a masszőrök. Egy hátránya van a hotelnek, hogy ha valaki kezelést vesz igénybe, akkor nem tud egészség kártyával fizetni.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Két éjszakát töltöttünk el ebben a remek hotelben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az egész hotel tiszta és hangulatos. Külön meglepetés volt érkezéskor az italbón. A szoba nem túl tágas, de kényelmes volt. A fürdőrészben negatívum, hogy a termál nem közvetlen az élmény rész mellett van, de túlzottan ez sem zavaró. Örültem, hogy külön van textil szauna is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Családommal egy mesés gyönyörű helyre érkeztünk egy csodaszép városba. Már a tófürdő láttán, csodás érzés fogott el. Mikor a szállót elfogaltuk, gondoltuk, ilyen gyönyörű szállóba még sosem jártunk. Kiváncsian fedeztük fel a szállót. A Wellness részleg szuper volt. A Termál fürdő csodaszép környezetbe található. A dolgozók kedvessége, nyugtatóan hatott mindenkire.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Egy júliusi hétvégét tölthettünk ezen a csodálatos helyen. A szálloda elhelyezkedése kiváló: a város szívében. A környezet gyönyörű, a wellness részleg szuper jó, az ételválaszték maximális, minden nagyon finom és különleges, a személyzet munkája kifogástalan. Rend és tisztaság jellemzi az egész épületet. Fiatalabb és idősebb korosztály is talál megfelelő fürdőzési lehetőséget.
2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobai kilátást kellene részletezni még a foglaláskor, mert nem illendő ugyanazt az árat elkérni egy olyan szobáért, mely a szolgálati bejáratra néz és 8 db kék műanyag kannára, szemben egy panorámás kitekintést nyújtóval. A legközelebbi foglaláskor kifejezetten fogjuk kérni a részletes leírását a foglalt szobának beleértve a kilátást is.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Kellemes környezet, tökéletes ételek, hangulatos hely. Segítőkész személyzet! Minden szolgáltatásukkal meg voltunk elégedve. Kérésemre, pezsgőt, rózsacsokrot és hattyúformába hajtogatott törölközőt is bekészítettek a szobába.
A fürdőtér, uszoda, szauna nagyon jó hangulatú, mindenki megtalálja a saját kedvének valót. Csak ajánlani tudom!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
A szálloda összképe tetszett,az étkezés és a fürdő kitűnő volt.Az ital árakat egy kicsit drágának találtam.A személyzet udvarias,figyelmes volt,a felszolgálók különösen.Tisztelettel:Kovács Ildikó.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Most érkeztem vissza az őszi böjtölésből. Nagyon jó volt. Rengeteg kezelés, sok sportprogram. Egy valami viszont beárnyékolta a pihenést, hogy a több napos hideg ellenére sem volt fűtés. Az egész szálloda nagyon hideg volt. Hidegek a szobák, ami kevésbé volt baj. Nagyobb gond volt, hogy a folyosókon, az uszoda és a fürdő öltözőiben is nagyon hideg volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a Hotel Carbonában. Rendkívül sokrétű szolgáltatást nyújtottak számunkra. Édesanyám minden nap a gyógyfürdőt élvezhette, amíg gyermekeim Orsi és a lányok társaságában játszottak és sok élménnyel, ajándékkal tértek haza. Csodás volt a nagy medencében egyedül úszni és a szaunaprogramokat élvezni.

expert TOP szállásértékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
A hotel a város egy frekventáltabb helyén fekszik és már kívülről látszik, hogy eléggé kiterjedt, több épületszárnyból áll. A képeken szebbnek, impozánsabbnak tűnt, de valójában kicsit egyszerűbb, mint amit vártam, ennél sokkal szebb szállodabelsőkkel találkoztunk „sima” négycsillagos szállodáknál.

Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.700 - 33.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2019.12.30-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.05.27-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 13.690 - 15.690,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 13.490,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 32.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kuponnal, wellness-részleg és fitness terem használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
4 éjszakás vakáció - extra kedvezménnyel
Tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

HévízX