Két gyermekes család

Két gyermekes család adatlapja

Regisztráció2014.02.13
Utoljára itt2016.04.24

2014. február 13.gyerekekkel járt itt
A szállás 5 nappal az érkezés előtt közölte, hogy nem tudnak fogadni,technikai okok miatt és felajánlottak más szállodákat. Az indulás napján telefonáltak,hogy mégis mehetünk hozzájuk. Hát félve indultunk el. Mikor odaértünk közölték,hogy elnézést kérnek és egy lakosztályt biztosítanak számunkra. Ez nagyon korrekt volt.
2014. március 6.gyerekekkel járt itt
A szálloda retro! A környezet gyönyörű. Érdemes túrázgatni.A wellness részleg tiszta és élvezhető. Mi februárban voltunk nem volt tele a szálloda így a wellness részleg is kényelmes volt.A kaja egyszerűen fergeteges!Mindenkinek ajánlom,aki szereti az aktív pihenést.A Lővérek gyönyörű hely a gyerekek is nagyon élvezik.
2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon kényelemes apartmanok vannak,ami fel van szerelve. Amikor érkeztünk szép tiszta volt, de hét közben sajnos csak a kukánkat ürítette a takarító, takarítást nem kaptunk. Bár nem is kértünk azt hittük ez alap. A félpanziós ellátásnál nagyon finomak voltak az ételek, de a választék szinte minden nap ugyan az. 4. -5.
Thermál Park Hotel válasza
Tisztelt Pásztorné Simon Andrea!

Köszönjük szépen észrevételeit, a vacsora második turnusára ezentúl kiemelt figyelmet fordítunk.
Üdvözlettel
2014. augusztus 26., , Thermál Park Hotel