Kitleigabi

Kitleigabi adatlapja

Általában a húgommal és a barátaimmal szoktam utazni. Szeretem a természetet, a gyógyfürdőket. Imádk új helyeket felfedezni, akár itthon, akár külföldön.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2013.11.22
Utoljára itt2023.06.15

Kiváló 2023. január 12.családjával járt itt
Minden szuper volt, kár, hogy bezárt. Sopron a szálloda bezárása miatt számomra nagy mértékben csökkentette vonzerejét! Fáj a szívem, mert ilyen megfizethető árú , jó helyen levő és kedves helyet még egyet nem találtam az országban, pedig már sok helyen jártam. A konyhája, a választék mindig kíváló volt!
2018. november 7.barátokkal járt itt
A szálló kb. 2 hónapja nyitotta meg kapuit. Tiszta, kényelmes, a személyzet kedves, szolgálatkész. Sajnos, még az éttermi rész nincs készen, úgy hozzák az ételeket egy partner étteremből. Remélem, mikorra elkészül az étterem is, az is teljesen jó lesz. A szálloda fekvése kiváló, közvetlenül a Nádasdy vár mellett van.
Kiváló 2019. május 28.barátokkal járt itt
Többször voltunk már itt, a pulykanapokon ismét nagyon jól éreztük magunkat ezen a helyen és még az sem vette el a kedvünket (pedig 77 éves vagyok), hogy az alacsonyabb épületben nincs lift, a második emeletre gyalog kellett felmenni, de ezt előre tudtuk. A hotel kiváló helyen van, a villamos a vasútállomástól majdnem a szálloda elé visz.