klan3
Népszerű író - 22 hasznos szavazat

klan3 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Madárétkű  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2016.07.03
Utoljára itt2017.11.16

Kiváló 2016. július 12.családjával járt itt
Rviden tömören,,,,szuper hely szuper kilátással a Balatonra,,, tökéletes vendeglátó,, remek halászlé , hihetetlen finom folyó borokkal kényelmes terasz, szép teritekek, gyors konyha,, 100% ig Balatoni feeling,. . Csak ajánlani tudom Őket,,
Általában visszaterö vendegek, mint mi , kedvezményeket kapunk vagy egy jo pálinkára mindig joók vagyunk
Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Miutän väroslätogatast tettünk (Falumuzeum, olajiparimuzeum, kis seta a köztpontba) Zalaegerszegen, mär el volt döntve , hogy ezt a helyet välasztjuk. Cirka 15eve järtam itt utoljära(akkor is szuper volt) , ki kell ujra probalni. . . Az etlapot( sok välasztek) meglepödve nagyon korrekt ärakkal talältuk, szinten az italokat is.
Átlagos 2016. november 8.a párjával járt itt
5 éve voltunk itt egy esküvő alkalmából, akkor minden tök jó es szuper volt. . . ám iden áprilisba ujra felkerestük e helyet és sajnos nem ereztük magunkat már olyan jól , mint anno. . erkezeskor senki nem fogadott , pár percig álltunk mire megindultunk es egy csálingertmegkerdezve, hova ülhetnénk,. . . egy kissé koszos és ragacsos faasztalt kaptunk.