Gekko Pub Szombathely

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Gekko Pub Szombathely vélemények

2055
Kiváló 2022. május 23.a párjával járt itt
Amikor pénteken megérkeztem Szombathelyre, becuccoltunk az eresz alá, és letéve az autót, lesiettem a recepcióra, hogy ajánlana nekem egy jó sörözőt a vonzáskörzetben? Ajánlott a hölgy, a Gekkót. Csak egy séta át a parkon, ott kibukkanni a nagy körforgalomnál, és ott van szemben. Nem is kellett kétszer mondania.
Gekko Pub Szombathely - Külső képGekko Pub Szombathely - Külső képGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Étel/italGekko Pub Szombathely - Étel/ital
Kiváló 2021. október 26.családjával járt itt
Tökéletes, udvarias és figyelmes kiszolgálás. Kifogástalan minőségű ételek, a házi szörp verhetetlen. A hangulat is nagyon kellemes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. május 31.a párjával járt itt
Csak egy laza ebédre ugrottunk be ide, de nem bántuk meg. A választék nem túl nagy, viszont bőséges. Kétszemélyes tálat kértünk és kénytelenek voltunk elpakoltatni a maradékot, mert nem bírtunk vele. Ráadásul a csomagolásért nem számoltak fel plusz költséget. Az ételek finomak voltak, és - mint említettem - bőséges! Aki éhes és szeret a húst hússal, annak ajánlom.
2018. november 5.barátokkal járt itt
Kissebb baráti társassággal jártam ott nem rég. Kellemes hangulatos hely. A kiszolgálás gyors és udvarias, néha azért egy egy mosolyt elereszthetnének. Az étel finom és nagy adagot adnak. Az innivalót azt hűthetnék. Korrekt az ár.
Kiváló 2018. január 20.barátokkal járt itt
Utálom a gekkókat. De itt a fémgekkók annyira aranyosak! Igazándiból nem ide akartunk jönni, hanem a Tópart étterembe, ami zárva volt. Gyors guglizás után döntöttünk a Gekkó mellett, és teljesen elvarázsolt, bár csapatunk férfitagjai kicsit szűknek érezték a helyet. Ha sikerült fal melletti asztalt kapnod, az kényelmesebb, és több helyed van, mint középen.
Szörnyű 2017. június 4.a párjával járt itt
Már nem először jártunk a helyen, de most egy darabig biztosan nem térünk be. Meleg, nyári szombat este, leültünk a teraszon az egy szabad asztalhoz. A pincér a szomszédban felvette a rendelést, kivitt egy másik asztalhoz ételt, közben szemmel láthatóan észrevett minket. De ezt követően 20 percen keresztül felénk sem nézett.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2017. május 11.gyerekekkel járt itt
Családi ebedre tertünk be valamikor 2016 novemberébe, pincerek kedvesek voltak, italválaszték es minőség renben volt, az ételek amiket fogyasztottunk szinten , bár argentin steaket ettem varganyásmártással ami nagyon el lett sozva , de a rengeteg steakbui amit tálaltak hozzá az enyensúlyozta . Az élő akváriumba tartott leopárd gekkót nálunk nagyon bejött!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. május 11.barátokkal járt itt
Ahhoz képest, milyen jó híre van, meglepő volt, hogy alig voltak az étteremben. Belépve még a konyhaszag csapott meg, szerintem ez nem illik egy ilyen jól értékelt helyhez. Helyet foglaltunk egy sarokban, hamarosan jött egy kisasszony megkérdezni mit szeretnénk. Diós bundás rántott sajtot kértünk, ami egyébként az étlapon szerepel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
Volt pár dolog, amit meg szerettünk volna ünnepelni a Férjemmel, így kedvenc éttermünkbe tértünk be ünnepelni. A pincérhölgy nagyon kedves volt, ajánlotta is az új őszi kínálatot. Ajánlásából kiérződött, hogy valóban kóstolta már az ételeket, így két újdonságot kóstoltunk meg.
Kiváló 2016. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A Savaria Karneválon jártunk Szombathelyen egy hosszú hétvégén a családdal, ez volt az első látogatásunk a városban, ahonnan szép emlékekkel, sok élménnyel tértünk haza. A belváros és a szálloda közötti gyalogos útvonal mentén éppen utunkba esett a Gekkó étterem, s mivel a korábbi napokon is láttuk, hogy mindig elég sokan ülnek itt, bíztunk benne, hogy jó hely lesz.
Gekko Pub Szombathely - Külső képGekko Pub Szombathely - Külső képGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Külső képGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Étel/italGekko Pub Szombathely - Étel/italGekko Pub Szombathely - Étel/italGekko Pub Szombathely - Étel/italGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - MosdóGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Külső képGekko Pub Szombathely - Étlap/itallapGekko Pub Szombathely - Étlap/itallapGekko Pub Szombathely - Étlap/itallapGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Étlap/itallapGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Étel/italGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - BelsőGekko Pub Szombathely - Külső kép
Gekko Pub Szombathely a térképen
9700 SzombathelySzelestey László u. 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • sportközvetítés
H-Sze
CS-Szo