Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Dózsa liget 1. (Zrínyi út)

Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg a térképen

Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg értékelése:

16. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül
349. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg vélemények

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Vonattal érkeztem zalaiszekhelyre, megehezve megindultam a belvaros felé, itjártam. hu ertekelése alapján ez pont utba esett. Egy gyors cézársalit ettem , ami nagyon finom es laktató volt számomra. A kiszolgálás hagyott kivánni valót maga után, de sztem egy frissen végzett tanuló vagy tényleg tanulótól még ettől el kell tekintenem.
Zalaegerszeg

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy menüre tértünk csak be, 20 év óta először. Egyik legrégibb hely a megyeszékhelyen, de jó volt látni, hogy tartja magát, hogy halad a korral. Tiszta, modern, rendezett, és van hangulata! Pincérlány kedves, segítőkész, az étel gyorsan, forrón tálalva. Szerettük volna vasárnap is kipróbálni, étlapról választani, de sajnos szünnap van.

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom! kiváló göcseji ízek, kellemes környezet, jó hangulat, az adagok bőségesek, a gyermekekre külön figyelnek, vannak kis adagok. Az árak elfogadhatók, udvarias kiszolgálás. Könnyen megtalálható a központban. Ingyenes a parkolás. Csoportoknak , utazási irodáknak is figyelmébe ajánlom. Az étlap változatos, sok göcseji íz közül lehet választani.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Impozáns épületben, városközpontban található, szép környezetben. Könnyen megközelíthető és ingyenes, biztos parkolást biztosít. Belső elrendezése többfunkciós, néhány személyes és csoportos étkezésre is alkalmas, kellemes, hangulatos berendezéssel. Konyhája bőséges választékú, igazi helyi specialitásokkal. Ételei finomak, gusztusosan tálalva.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.12.20.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Hotel Vital Zalaegerszeg
Spirit Hotel Thermal Spa Zalaegerszeg
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Göcsej Palatinus Étterem ZalaegerszegX