Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Dózsa liget 1. (Zrínyi út)

Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg a térképen

Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg értékelése:

18. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül
368. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

Göcsej Palatinus Étterem Zalaegerszeg vélemények

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Vonattal érkeztem zalaiszekhelyre, megehezve megindultam a belvaros felé, itjártam. hu ertekelése alapján ez pont utba esett. Egy gyors cézársalit ettem , ami nagyon finom es laktató volt számomra. A kiszolgálás hagyott kivánni valót maga után, de sztem egy frissen végzett tanuló vagy tényleg tanulótól még ettől el kell tekintenem.
Zalaegerszeg

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy menüre tértünk csak be, 20 év óta először. Egyik legrégibb hely a megyeszékhelyen, de jó volt látni, hogy tartja magát, hogy halad a korral. Tiszta, modern, rendezett, és van hangulata! Pincérlány kedves, segítőkész, az étel gyorsan, forrón tálalva. Szerettük volna vasárnap is kipróbálni, étlapról választani, de sajnos szünnap van.

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom! kiváló göcseji ízek, kellemes környezet, jó hangulat, az adagok bőségesek, a gyermekekre külön figyelnek, vannak kis adagok. Az árak elfogadhatók, udvarias kiszolgálás. Könnyen megtalálható a központban. Ingyenes a parkolás. Csoportoknak , utazási irodáknak is figyelmébe ajánlom. Az étlap változatos, sok göcseji íz közül lehet választani.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Impozáns épületben, városközpontban található, szép környezetben. Könnyen megközelíthető és ingyenes, biztos parkolást biztosít. Belső elrendezése többfunkciós, néhány személyes és csoportos étkezésre is alkalmas, kellemes, hangulatos berendezéssel. Konyhája bőséges választékú, igazi helyi specialitásokkal. Ételei finomak, gusztusosan tálalva.

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 28.950,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.04. - 2020.05.01.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.17. - 2021.02.17.
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2021.05.01.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Zalaegerszeg
Hunguest Hotel Pelion  Zalaegerszeg
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Göcsej Palatinus Étterem ZalaegerszegX