8313 Balatongyörök, Felsőcsetény

Szállások Balatongyörök városában
Wellness csomagok Balatongyörök városában

Varga Fogadó Étterme Balatongyörök vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Véletlenül mentünk ide,mert mar nagyon ehesek voltunk. Kirandultunk es egy uj élménnyel gazdagodtunk,miutan itt megebédeltünk. A panorama csodalatos a teraszrol. A kiszolgálás kedves,figyelmes es mivel egyedul volt a tulajdonos,nem vartuk el,hogy azonnal hozzon mindent. Az ebed finom volt es bőséges,a helyhez melto aron.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balatont körbe autózva megéheztünk és betértünk egy finom ebéd reményében a Varga vendéglőbe. Szerencsére jó választásnak bizonyult, nagyon jól éreztük magunkat. A teraszról csodálatos panoráma nyílik a Balatonra. A kiszolgálás magasszíntű, kedves, gyors, udvarias, készséges és figyelmes. Az ételek nagyon finomak és frissek, a házi limonádé hűsítő és ízletes.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 6 látogató hasznosnak vélte
Rviden tömören,,,,szuper hely szuper kilátással a Balatonra,,, tökéletes vendeglátó,, remek halászlé , hihetetlen finom folyó borokkal kényelmes terasz, szép teritekek, gyors konyha,, 100% ig Balatoni feeling,..
Csak ajánlani tudom Őket,,
Általában visszaterö vendegek, mint mi , kedvezményeket kapunk vagy egy jo pálinkára mindig joók vagyunk

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Az étterem teraszáról nagyon szép panoráma tárul az ember elé. Minden asztalon van friss virág. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors, kérésre étlapon nem szereplő ételt is elkészítenek. Bőséges választék van minden étel-ital kategóriában, van gyerek menü is. Ár érték arányban jó. Nincs wifi

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
Itt, ezen az oldalon kerestem rá a Balatongyöröki éttermekre, és a vélemények alapján választottuk egyik vacsoránk helyszínének a Varga fogadót. Az étterem nem különleges, hatalmas, Balatonra néző terasza van, de a hideg idő miatt bent ültünk le. A pincér gyors és nagyon kedves volt.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Úton voltunk Keszthely felé, mikor már mindenki érezte, hogy éhes. Párom, tudta, hogy Balatongyörökön a főút mellett van egy Varga Fogadó, amelyről már sok jót hallott. Meg is találtuk a felhajtót. Télen, hóban és jégben szöges gumi és hólánc nélkül senki ne induljon neki. :-)
Korai időpontban voltunk (délután 2 - 3 körül), így bőven és kényelmesen tudtunk válogatni a helyek közül.

Legnépszerűbb csomagok Balatongyörökön és környékén
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.10.31.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.646,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.01.01.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.27.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.12.31.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2020.12.20.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.09.27.

Szállodák Balatongyörök környékén
Palace Hotel  Balatongyörök
Hotel Vital Balatongyörök
Spirit Hotel Thermal Spa Balatongyörök
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Varga Fogadó Étterme BalatongyörökX