8313 Balatongyörök, Felsőcsetény

Szállások Balatongyörök városában
Wellness csomagok Balatongyörök városában

Varga Fogadó Étterme Balatongyörök vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Véletlenül mentünk ide,mert mar nagyon ehesek voltunk. Kirandultunk es egy uj élménnyel gazdagodtunk,miutan itt megebédeltünk. A panorama csodalatos a teraszrol. A kiszolgálás kedves,figyelmes es mivel egyedul volt a tulajdonos,nem vartuk el,hogy azonnal hozzon mindent. Az ebed finom volt es bőséges,a helyhez melto aron.

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balatont körbe autózva megéheztünk és betértünk egy finom ebéd reményében a Varga vendéglőbe. Szerencsére jó választásnak bizonyult, nagyon jól éreztük magunkat. A teraszról csodálatos panoráma nyílik a Balatonra. A kiszolgálás magasszíntű, kedves, gyors, udvarias, készséges és figyelmes. Az ételek nagyon finomak és frissek, a házi limonádé hűsítő és ízletes.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 6 látogató hasznosnak vélte
Rviden tömören,,,,szuper hely szuper kilátással a Balatonra,,, tökéletes vendeglátó,, remek halászlé , hihetetlen finom folyó borokkal kényelmes terasz, szép teritekek, gyors konyha,, 100% ig Balatoni feeling,..
Csak ajánlani tudom Őket,,
Általában visszaterö vendegek, mint mi , kedvezményeket kapunk vagy egy jo pálinkára mindig joók vagyunk

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Az étterem teraszáról nagyon szép panoráma tárul az ember elé. Minden asztalon van friss virág. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors, kérésre étlapon nem szereplő ételt is elkészítenek. Bőséges választék van minden étel-ital kategóriában, van gyerek menü is. Ár érték arányban jó. Nincs wifi

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
Itt, ezen az oldalon kerestem rá a Balatongyöröki éttermekre, és a vélemények alapján választottuk egyik vacsoránk helyszínének a Varga fogadót. Az étterem nem különleges, hatalmas, Balatonra néző terasza van, de a hideg idő miatt bent ültünk le. A pincér gyors és nagyon kedves volt.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Úton voltunk Keszthely felé, mikor már mindenki érezte, hogy éhes. Párom, tudta, hogy Balatongyörökön a főút mellett van egy Varga Fogadó, amelyről már sok jót hallott. Meg is találtuk a felhajtót. Télen, hóban és jégben szöges gumi és hólánc nélkül senki ne induljon neki. :-)
Korai időpontban voltunk (délután 2 - 3 körül), így bőven és kényelmesen tudtunk válogatni a helyek közül.

Legnépszerűbb csomagok Balatongyörökön és környékén
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2021.02.16.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.31.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, masszázskuponnal, teniszpálya használattal, parkolással
2020.01.18. - 2020.04.09.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.975 - 18.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.02.16. - 2020.12.23.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.15. - 2020.03.31.
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.15. - 2020.03.31.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Balatongyörök
Hotel Wellamarin Balatongyörök
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)

Varga Fogadó Étterme BalatongyörökX