Varga Fogadó Étterme Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök - Frissítő tavasz
Frissítő tavasz
2024.04.27-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Varga Fogadó Étterme Balatongyörök vélemények

2021. július 28.családjával járt itt
Családi ebédre foglalással érkeztünk az étterembe. A terasz hatalmas, a panoráma szép, bár egy villanykábel pont keresztbe szeli a látványt. Hagyományos étlap nagy választékkal, sok frissensült, halételek. Nagy adagok, korrekt fogások, de semmi extra.
Kiváló 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
Véletlenül mentünk ide,mert mar nagyon ehesek voltunk. Kirandultunk es egy uj élménnyel gazdagodtunk,miutan itt megebédeltünk. A panorama csodalatos a teraszrol. A kiszolgálás kedves,figyelmes es mivel egyedul volt a tulajdonos,nem vartuk el,hogy azonnal hozzon mindent. Az ebed finom volt es bőséges,a helyhez melto aron. Igazi vendeglatasban volt részünk,széppé tette a napunkat!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
A Balatont körbe autózva megéheztünk és betértünk egy finom ebéd reményében a Varga vendéglőbe. Szerencsére jó választásnak bizonyult, nagyon jól éreztük magunkat. A teraszról csodálatos panoráma nyílik a Balatonra. A kiszolgálás magasszíntű, kedves, gyors, udvarias, készséges és figyelmes.
Varga Fogadó Étterme Balatongyörök - EgyébVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - BelsőVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - Étel/italVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - Étel/italVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - Étel/italVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - Étel/italVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - BelsőVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - Külső képVarga Fogadó Étterme Balatongyörök - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. július 12.családjával járt itt
Rviden tömören,,,,szuper hely szuper kilátással a Balatonra,,, tökéletes vendeglátó,, remek halászlé , hihetetlen finom folyó borokkal kényelmes terasz, szép teritekek, gyors konyha,, 100% ig Balatoni feeling,. .
Csak ajánlani tudom Őket,,
Általában visszaterö vendegek, mint mi , kedvezményeket kapunk vagy egy jo pálinkára mindig joók vagyunk
2016. július 9.gyerekekkel járt itt
Az étterem teraszáról nagyon szép panoráma tárul az ember elé. Minden asztalon van friss virág. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors, kérésre étlapon nem szereplő ételt is elkészítenek. Bőséges választék van minden étel-ital kategóriában, van gyerek menü is. Ár érték arányban jó. Nincs wifi
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 4., csoporttal járt itt
Itt, ezen az oldalon kerestem rá a Balatongyöröki éttermekre, és a vélemények alapján választottuk egyik vacsoránk helyszínének a Varga fogadót. Az étterem nem különleges, hatalmas, Balatonra néző terasza van, de a hideg idő miatt bent ültünk le. A pincér gyors és nagyon kedves volt.
Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Úton voltunk Keszthely felé, mikor már mindenki érezte, hogy éhes. Párom, tudta, hogy Balatongyörökön a főút mellett van egy Varga Fogadó, amelyről már sok jót hallott. Meg is találtuk a felhajtót. Télen, hóban és jégben szöges gumi és hólánc nélkül senki ne induljon neki.
Varga Fogadó Étterme Balatongyörök - Külső kép